Anna Popek zadebiutowała w "Świat się kręci"! Zaczęła mocnym wyznaniem: "Mam słabość do... trójkątów" [ZDJĘCIA]

Anna Popek oficjalnie dołączyła do Agaty Młynarskiej i Artura Orzecha jako trzecia prowadząca codzienny magazyn "Świat się kręci". Zobaczcie, jak prezentowała się podczas pierwszego odcinka show ze swoim udziałem.

Anna Popek wczoraj zadebiutowała oficjalnie w roli nowej prowadzącej program "Świat się kręci", emitowanego na żywo na antenie telewizyjnej Jedynki. Gwiazda, która do końca marca prowadziła poranne show "Pytanie na Śniadanie", została przywitana przez pozostałą dwójkę prowadzących "ŚSK", Agatę Młynarską i Artura Orzecha, którzy zadali jej kilka pytań.

Już pierwsze wyznanie Popek okazało się jednak sporym zaskoczeniem. Dziennikarka zdradziła bowiem, jaką pasję ostatnio w sobie odkryła i musimy przyznać, że tego się akurat po niej nie spodziewaliśmy.

Mam taką słabość, do której mogę się wam tutaj przyznać. Otóż zwłaszcza ostatnio mam słabość do trójkątów - żartowała Anna Popek.

Młynarska zainteresowała się też, dlaczego to właśnie do jej programu dołączyła dziennikarka.

No więc, było wiele propozycji, ale uznałam, że ta jest najlepsza i postanowiłam, że się tu pojawię - wyznała Popek.

Pojawienie się gwiazdy akurat we wczorajszym odcinku "Świat się kręci" nie było przypadkowe. To właśnie 4 kwietnia nadano bowiem jubileuszowy, pięćsetny odcinek programu.

Myślicie, że Anna Popek stworzy z Agatą Młynarską i Arturem Orzechem zgrane trio prowadzących?

 

IN