Selena Gomez rozjaśniła włosy, a to nie koniec zmian. Ale schudła! Obcisły kombinezon podkreślił nową figurę

Selena Gomez pojawiła się na gali iHeart Radio w Los Angeles. Piosenkarka miała na sobie 2 stylizacje. Naszą uwagę przykuła jej sporo szczuplejsza sylwetka.
Odmieniona Selena Gomez Gwiazda rozjaśniła włosy, ale największą uwagę przykuwa jej sporo szczuplejsza sylwetka Selena Gomez pojawiła się na gali iHeart Radio, gdzie zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Rozjaśnione włosy widać na pierwszy rzut oka. Naszą uwagę przykuwa jednak coś innego... Piosenkarka w ostatnim czasie sporo ćwiczyła i zrzuciła kilka kilogramów. Kombinezon odsłonił szczupłe ramiona i umięśniony brzuch, a do tego podkreślił każdy centymetr jej ciała. Nie jesteśmy pewni, czy ta stylizacja była najlepszym wyborem - owszem, podkreślał sylwetkę, ale projektanci mają chyba w swoich kolekcjach ciekawsze propozycje. Nie wiemy czy to kolor włosów czy może rozmiar 34, ale... Selena znów wygląda jak nastolatka!

Selena Gomez przyzwyczaiła nas już do burzy ciemnych włosów i (ostatnio) nieco pełniejszej, seksownej figury. Jednak na gali iHeart Radio pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Rozjasnione włosy widać na pierwszy rzut oka. Ale kiedy spojrzymy niżej... Piosenkarka sporo ćwiczyła i zrzuciła kilka kilogramów. Kombinezon odsłonił szczupłe ramiona i umięśniony brzuch, a do tego podkreślił każdy centymetr jej ciała.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nie jesteśmy pewni, czy ta stylizacja była najlepszym wyborem - owszem, pokazała sylwetkę, ale projektanci mają chyba w swoich kolekcjach ciekawsze propozycje ;) No i nie wiemy czy to kolor włosów czy może rozmiar 34, ale... Selena znów wygląda jak nastolatka!

JM