Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rzadko pokazują TAKIE zdjęcia. "Moja miłość". Nie wszyscy zachwyceni. "Naprawdę musisz...?"

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk często pokazują się nawzajem na swoich Instagramach, ale rzadko są to wspólne zdjęcia. Tym razem zrobili wyjątek.
Miłość... do butów? Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rzadko pokazują takie zdjęcia. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk często pokazują się nawzajem na swoich Instagramach, ale rzadko są to wspólne zdjęcia. Tym razem zrobili wyjątek. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk często pokazują się nawzajem na swoich Instagramach, ale rzadko są to wspólne zdjęcia. Tym razem zrobili wyjątek. Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki stronią raczej od pokazywania czułości w mediach społecznościowych. Obecnie para przebywa nad morzem, skąd obydwoje dzielą się zdjęciami. Nas szczególnie zainteresowało to, na którym modelka trzyma nogi na nogach swojego narzeczonego. "Gotowi na poszukiwania? ja chyba znalazłam. #NBszukamPary #czasStart #newday #letsgo #dziendobry #mylove . #konkurs #newbalance" - napisała. Nie wszyscy internauci docenili romantyzm sytuacji. W komentarzach pojawiły się "zarzuty" o nachalne promowanie marki butów. "Naprawdę proszą cię, żeby na każdej fotce pokazywać buty?" - zapytał w komentarzu jeden z nich.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki stronią raczej od pokazywania czułości w mediach społecznościowych. Obecnie para przebywa nad morzem, skąd obydwoje dzielą się zdjęciami. Nas szczególnie zainteresowało to, na którym modelka trzyma nogi na nogach swojego narzeczonego.

Nie wszyscy internauci docenili  romantyzm sytuacji. W komentarzach pojawiły się "zarzuty" o nachalne promowanie marki butów.

Naprawdę proszą cię, żeby na każdej fotce pokazywać buty? - zapytał w komentarzu jeden z nich.
Wiosna przyszła, na zewnątrz jest w końcu pięknie i słonecznie. Pokazuje buty bo chce... Cieszcie się życiem, a nie dowalanie sobie. Ludzie mają większe problemy niż częstotliwość pokazywania butów. Renulka, jedne z najpiękniejszych nóg - stwierdził inny.

A jak Wam podoba się zdjęcie?

 

EK

Więcej o:
Komentarze (12)
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rzadko pokazują TAKIE zdjęcia. "Moja miłość". Nie wszyscy zachwyceni. "Naprawdę musisz...?"
Zaloguj się
 • Gość: rty

  Oceniono 4 razy 4

  wielu gejow, i tych bardziej znanych i tych calkowicie anonimowych ma tzw. przykrywki, szkoda ze muszą lub chca to robić, lepiej by bylo gdyby wszyscy mogli godnie, bez stresu wyjsc z szafy

 • lk

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież to pedał z przykrywką.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  To nic innego, jak prymitywna reklama sponsora.

 • Gość: Morgi

  Oceniono 3 razy 1

  Po co obserwują skoro ich to denerwuje? Mnie nikt nie zmuszał do podglądania życia celebrytów znanych z tego, że są znani i nie wyświetlają mi się żadne nachalne reklamy butów, napojów energetycznych, markowych ciuchów, batoników czy czegokolwiek. Wolny wybór kochani, wolny wybór. Korzystajcie z niego póki możecie ;)

 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 2 razy 0

  ...zbydlęcony do cna polski narodzie...co wam uczynił ów Kupa?? Co??? Antysemici i homofoby!

 • Gość: i.l

  Oceniono 2 razy 0

  żeby poczuć się chłopem musi mieć focię z Ferrari i lalą, do tego markowe ciuchy od
  sponsora. Żałosny koniec popularności.

 • Gość: logognostyk

  Oceniono 1 raz -1

  Buty jak buty, ale... po grzyba mu karbonowy full z leftym na jazdę po plaży ? Ci sponsorzy to też są zdrowo p.... ci ;)

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz -1

  ... dziwne to wszystko ludzie nie mogą, żyć jak Ty bo są ... no właśnie tacy jak Ty tylko zamiast zająć się swoim życiem szukasz AUTORYTETU - jesteś nim Ty sam dla siebie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX