Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rzadko pokazują TAKIE zdjęcia. "Moja miłość". Nie wszyscy zachwyceni. "Naprawdę musisz...?"

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk często pokazują się nawzajem na swoich Instagramach, ale rzadko są to wspólne zdjęcia. Tym razem zrobili wyjątek.
Miłość... do butów? Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rzadko pokazują takie zdjęcia. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk często pokazują się nawzajem na swoich Instagramach, ale rzadko są to wspólne zdjęcia. Tym razem zrobili wyjątek. Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk często pokazują się nawzajem na swoich Instagramach, ale rzadko są to wspólne zdjęcia. Tym razem zrobili wyjątek. Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki stronią raczej od pokazywania czułości w mediach społecznościowych. Obecnie para przebywa nad morzem, skąd obydwoje dzielą się zdjęciami. Nas szczególnie zainteresowało to, na którym modelka trzyma nogi na nogach swojego narzeczonego. "Gotowi na poszukiwania? ja chyba znalazłam. #NBszukamPary #czasStart #newday #letsgo #dziendobry #mylove . #konkurs #newbalance" - napisała. Nie wszyscy internauci docenili romantyzm sytuacji. W komentarzach pojawiły się "zarzuty" o nachalne promowanie marki butów. "Naprawdę proszą cię, żeby na każdej fotce pokazywać buty?" - zapytał w komentarzu jeden z nich.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki stronią raczej od pokazywania czułości w mediach społecznościowych. Obecnie para przebywa nad morzem, skąd obydwoje dzielą się zdjęciami. Nas szczególnie zainteresowało to, na którym modelka trzyma nogi na nogach swojego narzeczonego.

Nie wszyscy internauci docenili  romantyzm sytuacji. W komentarzach pojawiły się "zarzuty" o nachalne promowanie marki butów.

Naprawdę proszą cię, żeby na każdej fotce pokazywać buty? - zapytał w komentarzu jeden z nich.
Wiosna przyszła, na zewnątrz jest w końcu pięknie i słonecznie. Pokazuje buty bo chce... Cieszcie się życiem, a nie dowalanie sobie. Ludzie mają większe problemy niż częstotliwość pokazywania butów. Renulka, jedne z najpiękniejszych nóg - stwierdził inny.

A jak Wam podoba się zdjęcie?

 

EK