Robert i Agnieszka z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! To PIERWSZY w historii programu. Zdjęcie pokazała... Manowska

Robert i Agnieszka z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Na ceremonię przybyli także inni uczestnicy programu.
Rolnik znalazł żonę Robert i Agnieszka z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! Robert i Agnieszka z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Na ceremonię przybyli także inni uczestnicy programu. Robert i Agnieszka z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Na ceremonię przybyli także inni uczestnicy programu. Wreszcie jest - pierwszy ślub w "Rolnik szuka żony"! "Tak" w sobotę 2 kwietnia powiedzieli sobie Agnieszka Mańka i Robert Filichowski. Robert był uczestnikiem 2 edycji programu. Agnieszkę poznał w zeszłe wakacje, w ich przypadku sprawy potoczyły się więc wyjątkowo szybko. Swój ślub zapowiedzieli już w lutym, gdy gościli w "Pytaniu na śniadanie" i, jak widać, zdania nie zmienili. Robert powiedział wtedy, że na wesele zaprosił 350 gości. Agnieszka przyjęła nazwisko męża. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. uczestnicy programu i jego prowadząca. Marta Manowska poinformowała fanów na Facebooku o tym, że wybiera się na, co podkreśliła, pierwszy ślub w historii programu. "No to jadę. Pierwszy ślub i wesele w programie "Rolnik szuka żony" - napisała. Na pierwszy rolniczy ślub przybyła też Krystyna, która była kandydatką na żonę Roberta, i na Facebooku zamieściła zdjęcie z koleżanką. Agnieszka była właśnie tą dziewczyną, którą Robert ostatecznie wybrał w programie, który miał swój finał w listopadzie zeszłego roku. Po zakończeniu programu Agnieszka i Robert, choć mieszkali 400 km od siebie, spotykali się regularnie co 2 tygodnie, jak przyznali w "Pytaniu na śniadanie". Para zaręczyła się w mikołajki.

Wreszcie jest - pierwszy ślub w "Rolnik szuka żony"! "Tak" w sobotę 2 kwietnia powiedzieli sobie Agnieszka Mańka i Robert Filichowski. Robert był uczestnikiem 2 edycji programu. Agnieszkę poznał w zeszłe wakacje, w ich przypadku sprawy potoczyły się więc wyjątkowo szybko. Swój ślub zapowiedzieli już w lutym, gdy gościli w "Pytaniu na śniadanie" i, jak widać, zdania nie zmienili. Robert powiedział wtedy, że na wesele zaprosił 350 gości. Agnieszka przyjęła nazwisko męża. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. uczestnicy programu i jego prowadząca. Marta Manowska poinformowała fanów na Facebooku o tym, że wybiera się na, co podkreśliła, pierwszy ślub w historii programu.

No to jadę. Pierwszy ślub i wesele w programie "Rolnik szuka żony" - napisała.

No to jadę Pierwszy ślub i wesesle w programie "Rolnik szuka żony"??

Opublikowany przez Marta Manowska - official na  2 kwietnia 2016

Prezentem dla młodej pary "pochwalił się" na Facebooku też Rafał z 2. edycji programu.

Weddings Day, Mr & Mrs... - napisał tajemniczo, ale po podpisie na kopercie widać, że chodzi właśnie o Agnieszkę i Roberta.

Weddings Day, Mr & Mrs... :)

Opublikowany przez Rafał z Rolnik szuka żony 2 na  2 kwietnia 2016

Na pierwszy rolniczy ślub przybyła też Krystyna, która była kandydatką na żonę Roberta, i na Facebooku zamieściła zdjęcie z koleżanką.

Miło nam gościć na pierwszym "rolnikowym" weselu :))))

Opublikowany przez Krystyna z Rolnik Szuka Żony na  2 kwietnia 2016
Miło nam gościć na pierwszym "rolnikowym" weselu :))))

Agnieszka była właśnie tą dziewczyną, którą Robert ostatecznie wybrał w programie, który miał swój finał w listopadzie zeszłego roku.

Mam wewnętrzne przekonanie, że Agnieszka jest tą dziewczyną - mówił wtedy.

Po zakończeniu programu Agnieszka i Robert, choć mieszkali 400 km od siebie, spotykali się regularnie co 2 tygodnie, jak przyznali w "Pytaniu na śniadanie".  Para zaręczyła się w mikołajki. Choć w mediach pojawiły się plotki, że rychły ślub jest spowodowany ciążą Agnieszki, Robert stanowczo temu zaprzeczył na Facebooku.

Nie było żadnych zaręczyn przy świątecznym stole - ponieważ odbyły się one w Mikołajki. I - żeby nie było żadnych niedomówień - na razie nie zostaniemy rodzicami. Może jestem staromodny, ale najpierw jednak chciałbym wziąć ślub i zamieszkać z ukochaną - pisał w styczniu.

Z założenia program "Rolnik szuka żony" miał kojarzyć pary, a rolnicy mieli znaleźć tytułowe żony, jednak na pierwszy ślub przyszło nam poczekać prawie 2 lata - pierwszy odcinek programu został pokazany w maju 2014 roku.

Młodej parze gratulujemy!

 

 

BP