Aneta Zając świętuje urodziny synów. Pokazała urocze zdjęcie. "Imprezka!"

Aneta Zając obchodziła 5. urodziny synów: bliźniaków Roberta i Michała. Urządziła dla nich małe przyjęcie.
Zając świętuje urodziny Aneta Zając obchodziła 5. urodziny synów: bliźniaków Roberta i Michała. Aneta Zając obchodziła urodziny synów i z tej okazji wstawiła na Instagram zdjęcie tortu. Bliźniaki, Robert i Michał, skończyli już 5 lat. Jak wnioskujemy z podpisu pod zdjęciem, z tej okazji odbyła się mała impreza. #imprezka #mileszprzyszlosci #tort #happy - otagowała zdjęcie. Fani nie dowierzali, że synowie aktorki są już tacy duzi. 100 lat chłopcy. Ale ten czas leci. Po dzieciakach zawsze widać jak czas leci - pisali w komentarzach. Aneta Zając bardzo chroni swojej prywatności i rzadko wstawia zdjęcia synów. A jeśli już to robi, to pokazuje ich tak, by nie było widać ich twarzy. Przypomnijmy, że chłopcy przyszli na świat w 2011 roku, a na początku 2012 roku Zając - po 7 latach związku - rozstała się z ich ojcem, Mikołajem Krawczykiem.

Aneta Zając obchodziła urodziny synów i z tej okazji wstawiła na Instagram zdjęcie tortu. Bliźniaki, Robert i Michał, skończyli już 5 lat. Jak wnioskujemy z podpisu pod zdjęciem, z tej okazji odbyła się mała impreza.

#imprezka #mileszprzyszlosci #tort #happy - otagowała zdjęcie.

?????? #imprezka #mileszprzyszlosci #tort #happy ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aneta Zajac (@anette.zajac)

Fani nie dowierzali, że synowie aktorki są już tacy duzi.

100 lat chłopcy. Ale ten czas leci
Po dzieciakach zawsze widać jak czas leci - pisali w komentarzach.

Plotek.pl dołącza się do życzeń! :)

Aneta Zając bardzo chroni swojej prywatności i rzadko wstawia zdjęcia synów. A jeśli już to robi, to pokazuje ich tak, by nie było widać ich twarzy.

#koniecwakacji #ilovemykids #poszli ?????? #1wrzesnia #przedszkole

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aneta Zajac (@anette.zajac)

Przypomnijmy, że chłopcy przyszli na świat w 2011 roku, a na początku 2012 roku Zając - po 7 latach związku - rozstała się z ich ojcem, Mikołajem Krawczykiem.

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS