Pamiętacie Edie z "Gotowych na wszystko"? W serialu wyglądała tak. Dziś wygląda inaczej, a zwłaszcza jej TWARZ

Nicollette Sheridan w "Gotowych na wszystko" była czarnym charakterem i jedną z najseksowniejszych aktorek serialu. Aktorka stale "eksperymentuje" z wyglądem - ostatnie zdjęcia pokazują, jak bardzo się zmieniła.

Nicollette Sheridan ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról w filmach, ale dopiero "Gotowe na wszystko" przyniosły jej międzynarodową sławę, dały jej też nominację do Złotego Globu. Od emisji pierwszego odcinka serialu minęło już 12 lat, jednakże Sheridan, czyli Edie Britt w "Gotowych...", wciąż stara się zatrzymać świetny wygląd. Chociaż sama aktorka twierdzi, że nigdy nie poddawała się zabiegom chirurgicznym, to jednak na przestrzeni lat pokazywała się z bardziej lub mniej napuchniętą twarzą. Ostatnie zdjęcia Sheridan wykonano w Nowym Jorku. Odstawiła botoks? A może wręcz przeciwnie? Sami zobaczcie, zmiana jest bardzo widoczna.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Aktorka w listopadzie skończy 52. lata. Jak widać na zdjęciach, figurę nadal ma obłędną, lecz czas nie jest łaskawy dla jej rysów twarzy. Wygląda na swój wiek?

KS