Taniec z Gwiazdami. Paulina Sykut zaliczyła wpadkę? Suknia jest PRZEPIĘKNA. Ale... co się dzieje z szyją?!

Paulina Sykut w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowała się w bogato zdobionej, zabudowanej sukni. Chociaż kreacja jest zjawiskowa, to prezenterka nie wygląda w niej korzystnie - zwłaszcza w okolicach dekoltu i szyi.
Sykut zaliczyła wpadkę? Paulina Sykut w kolejnym odcinku "TzG" pokazała się w bogato zdobionej sukni. Paulina Sykut obok uczestników "Tańca z Gwiazdami", jest prawdziwą gwiazdą 5. edycji show. W marcu zadebiutowała jako prowadząca tanecznego programu. Do tej pory zachwycała stylizacjami. Teraz prezenterka wystąpiła w długiej sukni w kremowym odcieniu. Musimy przyznać, że kreacja jest zjawiskowa, ale nie do końca dobrze prezentuje się na Sykut. Wydawałoby się, że będzie idealna dla jej drobnej figury, jednakże dekolt (a raczej jego brak) zaburzył proporcje sylwetki. Piękna szyja zniknęła. Chcąc, nie chcąc, cała uwaga skupia się na w okolicach dekoltu. Niestety, nie wygląda to korzystnie - zwłaszcza z przodu. Jesteśmy nieco rozczarowani - wystarczyłoby tak niewiele, aby prezenterka była najlepiej ubraną wieczoru. W kreacji z nieco większym dekoltem (nawet niewielkim) prezentowałaby się o wiele lepiej.

Paulina Sykut obok uczestników "Tańca z Gwiazdami", jest prawdziwą gwiazdą 5. edycji show. W marcu zadebiutowała jako prowadząca tanecznego programu. Do tej pory zachwycała stylizacjami. Teraz prezenterka wystąpiła w długiej sukni w kremowym odcieniu. Musimy przyznać, że kreacja jest zjawiskowa, ale nie do końca dobrze prezentuje się na Sykut. Wydawałoby się, że będzie idealna dla jej drobnej figury, jednakże dekolt (a raczej jego brak) zaburzył proporcje sylwetki. Piękna szyja zniknęła. Chcąc, nie chcąc, cała uwaga skupia się na w okolicach dekoltu. Niestety, nie wygląda to korzystnie - zwłaszcza z przodu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jesteśmy nieco rozczarowani - wystarczyłoby tak niewiele, aby prezenterka była najlepiej ubraną wieczoru. W kreacji z nieco większym dekoltem (nawet niewielkim) prezentowałaby się o wiele lepiej!

 

KS