Taniec z Gwiazdami. Paulina Sykut zaliczyła wpadkę? Suknia jest PRZEPIĘKNA. Ale... co się dzieje z szyją?!

Paulina Sykut w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowała się w bogato zdobionej, zabudowanej sukni. Chociaż kreacja jest zjawiskowa, to prezenterka nie wygląda w niej korzystnie - zwłaszcza w okolicach dekoltu i szyi.
Sykut zaliczyła wpadkę? Paulina Sykut w kolejnym odcinku "TzG" pokazała się w bogato zdobionej sukni. Paulina Sykut obok uczestników "Tańca z Gwiazdami", jest prawdziwą gwiazdą 5. edycji show. W marcu zadebiutowała jako prowadząca tanecznego programu. Do tej pory zachwycała stylizacjami. Teraz prezenterka wystąpiła w długiej sukni w kremowym odcieniu. Musimy przyznać, że kreacja jest zjawiskowa, ale nie do końca dobrze prezentuje się na Sykut. Wydawałoby się, że będzie idealna dla jej drobnej figury, jednakże dekolt (a raczej jego brak) zaburzył proporcje sylwetki. Piękna szyja zniknęła. Chcąc, nie chcąc, cała uwaga skupia się na w okolicach dekoltu. Niestety, nie wygląda to korzystnie - zwłaszcza z przodu. Jesteśmy nieco rozczarowani - wystarczyłoby tak niewiele, aby prezenterka była najlepiej ubraną wieczoru. W kreacji z nieco większym dekoltem (nawet niewielkim) prezentowałaby się o wiele lepiej.

Paulina Sykut obok uczestników "Tańca z Gwiazdami", jest prawdziwą gwiazdą 5. edycji show. W marcu zadebiutowała jako prowadząca tanecznego programu. Do tej pory zachwycała stylizacjami. Teraz prezenterka wystąpiła w długiej sukni w kremowym odcieniu. Musimy przyznać, że kreacja jest zjawiskowa, ale nie do końca dobrze prezentuje się na Sykut. Wydawałoby się, że będzie idealna dla jej drobnej figury, jednakże dekolt (a raczej jego brak) zaburzył proporcje sylwetki. Piękna szyja zniknęła. Chcąc, nie chcąc, cała uwaga skupia się na w okolicach dekoltu. Niestety, nie wygląda to korzystnie - zwłaszcza z przodu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jesteśmy nieco rozczarowani - wystarczyłoby tak niewiele, aby prezenterka była najlepiej ubraną wieczoru. W kreacji z nieco większym dekoltem (nawet niewielkim) prezentowałaby się o wiele lepiej!

 

KS

Więcej o:
Komentarze (10)
Taniec z Gwiazdami. Paulina Sykut zaliczyła wpadkę? Suknia jest PRZEPIĘKNA. Ale... co się dzieje z szyją?!
Zaloguj się
 • Gość: opo

  0

  Tej Sykut to jest już wielki przesyt, co program rozrywkowy to prowadząca Sykut. Nie podoba mi się jej sposób prowadzenia, chce być taka luzacka, ale jej to nie wychodzi. Za dużo jej.

 • Gość: kotzogonem

  Oceniono 2 razy 0

  koszmarna koronka i koszmarna właścicielka koronki przez to beztalencie nie oglądam już TZG, anka głogowska była the best

 • do_podziwu

  Oceniono 2 razy 0

  "W kreacji z nieco większym dekoltem (nawet niewielkim) prezentowałaby się o wiele lepiej!" - tak niewiele trzeba niewielkim -:)))

 • Gość: Dagmar

  Oceniono 2 razy 0

  Sykut zachowuje się tak, jakby ona była najważniejsza. Śpiewa, tańczy, recytuje, wygłupia sie i popisuje. Wszyscy mają ją podziwiać. Do znudzenia. Prowadzi 3 programy i wszędzie tak samo kretyńsko się zachowuje. Może najwyższy czas wysłać tę "rozrywkową" panią na urlop i zatrudnić kogoś sensownego. Komu przeszkadzała np. Ania Głogowska. Przynajmniej wiedziała o czym mówi i nie robiła z siebie kretynki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  moim zdaniem bardzo ładnie. ta koronka (właśnie przez to zagięcie) przy szyi dodaje uroku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX