Robert Lewandowski ściął włosy. Zdania fanów podzielone. Porównują go do... Nie wiemy, czy mu się spodoba. Są i inne opinie. "Trochę dziwnie"

Robert Lewandowski zmienił fryzurę. Wielu internatów stwierdziło, że wygląda jak niemiecki piłkarz, Marco Reus.
Lewandowski ściął włosy Robert Lewandowski zmienił fryzurę. Robert Lewandowski, wzorem małżonki Anny Lewandowskiej, zaprezentował się w nowej fryzurze. Na szczęście nie zmienił koloru jak trenerka, ale znacznie je skrócił. Efektami metamorfozy pochwalił się na Instagramie. Zmiana jest zauważalna. Do tej pory nosił klasyczną fryzurę, a teraz postawił na nieco bardziej "hipsterski" look. Ma mocno wygolone boki, a resztę włosów zaczesuje do góry. Ta fryzura jest jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach - zarówno wśród gwiazd, jak i blogerów. Sam zainteresowany określa ją jako perfekcyjną. - Perfect hairstyle! - napisał z zachwytem Lewandowski. Jak zareagowali fani? Patrząc na ilość polubień uczesanie przypadło im do gustu. Jednak wśród komentujących zdania były podzielone. Niektórzy byli zaskoczeni, inni zachwyceni, a pozostali skrytykowali nowe uczesanie. Najciekawsze jest jednak to, że zdecydowana większość z nich porównała jego fryzurę do tej, którą nosi kolega po fachu, Marco Reus. Charakterystyczne uczesanie jest znakiem rozpoznawczym Niemca. Internauci zgodnie przyznali, że Lewandowski wygląda jak Reus.

Robert Lewandowski, wzorem małżonki Anny Lewandowskiej, zaprezentował się w nowej fryzurze. Na szczęście nie zmienił koloru jak trenerka, ale znacznie je skrócił. Efektami metamorfozy pochwalił się na Instagramie. Zmiana jest zauważalna. Do tej pory nosił klasyczną fryzurę, a teraz postawił na nieco bardziej "hipsterski" look. Ma mocno wygolone boki, a resztę włosów zaczesuje do góry. Ta fryzura jest jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach - zarówno wśród gwiazd, jak i blogerów. Sam zainteresowany określa ją jako perfekcyjną.

Perfect hairstyle! - napisał z zachwytem Lewandowski.

Perfect hairstyle! Thanks @gogisworld #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

Perfect hairstyle! Thanks @gogisworld #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Jak zareagowali fani? Patrząc na ilość polubień uczesanie przypadło im do gustu. Jednak wśród komentujących zdania były podzielone. Niektórzy byli zaskoczeni, inni zachwyceni, a pozostali skrytykowali nowe uczesanie.

 

Komentarze fanów Roberta LewandowskiegoScreen z instagram.com/_rl9

 

Najciekawsze jest jednak to, że zdecydowana większość z nich porównała jego fryzurę do tej, którą nosi kolega po fachu, Marco Reus. Charakterystyczne uczesanie jest znakiem rozpoznawczym Niemca. Internauci zgodnie przyznali, że Lewandowski wygląda jak Reus.

 

Komentarze fanów Roberta LewandowskiegoScreen z instagram.com/_rl9

 

Trudno się nie zgodzić z fanami - podobieństwo jest widoczne. Jedyna różnica? Kolor włosów - Reus jest blondynem, a Lewandowski brunetem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A jak Wam się podoba Lewandowski po wiosennej metamorfozie?

 

 

KS