Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski potwierdzili, że znowu są parą? Stylistka opublikowała wspólne zdjęcie. "Love"

O tym, że Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie, plotkowano od kilku miesięcy. Tym razem nie ma już żadnych wątpliwości.
Znowu razem O tym, że Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie, plotkowano od kilku miesięcy. Wygląda na to, że Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znowu są szczęśliwą parą. Pod koniec września ubiegłego roku pojawiły się pierwsze doniesienia o rozstaniu pary. Podobno powodem rozpadu związku miała być niewierność muzyka, którego łączono z Natalią Rybicką. Dwa miesiące później, w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze sygnały, że Sablewska wróciła do Mazolewskiego. Najwidoczniej stylistka postanowiła przestać ukrywać swoje uczucia - na jej Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie. Opublikowała także urodzinowe życzenia dla swojego ukochanego. Happy 40th birthday Wojtek ! Ich uczucie rozkwita na nowo. Jak doniósł dziennik "Fakt", w lutym wyjechali na wspólne, egzotyczne wakacje do Omanu. Najprawdopodobniej długo jeszcze nie zobaczymy pary wspólnie na salonach, ale kto wie, możemy się miło zaskoczyć ;) Kibicujecie tej parze?

Wygląda na to, że Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znowu są szczęśliwą parą. Pod koniec września ubiegłego roku pojawiły się pierwsze doniesienia o rozstaniu pary. Podobno powodem rozpadu związku miała być niewierność muzyka, którego łączono z Natalią Rybicką. Dwa miesiące później, w mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze sygnały, że Sablewska wróciła do Mazolewskiego. Najwidoczniej stylistka postanowiła przestać ukrywać swoje uczucia - na jej Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie. Opublikowała także urodzinowe życzenia dla swojego ukochanego.

Happy 40th birthday Wojtek !
LoVe
M #sablewska #love
Happy 40th birthday Wojtek! LoVeM #sablewska #love - podpisała zdjęcie.

Happy 40th birthday Wojtek ! LoVe M #sablewska #love

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Sablewska (@sablewska)

Ich uczucie rozkwita na nowo. Jak doniósł dziennik "Fakt", w lutym wyjechali na wspólne, egzotyczne wakacje do Omanu. Najprawdopodobniej długo jeszcze nie zobaczymy pary wspólnie na salonach, ale kto wie, możemy się miło zaskoczyć ;)

Kibicujecie tej parze?

 

KS