Taniec z Gwiazdami. Anna Karczmarczyk to najseksowniejsza uczestniczka tej edycji? Twarz laleczki, a do tego... PIĘKNE krągłości

"Taniec z Gwiazdami" to nie tylko taneczne zmagania, ale i piękne uczestniczki oraz przystojni uczestnicy. Zwróciliście uwagę na Annę Karczmarczyk? Na pewno :).

W tej edycji "Tańca z Gwiazdami" możemy podziwiać 24-letnią Annę Karczmarczyk. Pamiętacie ją pewnie z głównej roli w filmie "Galerianki". Od czasu pamiętnej roli Anna zamieniła się w bardzo seksowną kobietę. Pozostała słodka, dziewczęca uroda, ale jej figura nabrała bardzo kobiecych kształtów. We wczorajszym odcinku show było na co popatrzeć!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Może aktorka nie jest póki co faworytką show (tą, od kilku odcinków pozostaje Elżbieta Romanowska), ale to bez wątpienia jedna z najatrakcyjniejszych pań, jakie możemy podziwiać na parkiecie.

Zgadzacie się?

 

 

JM

Więcej o:
Komentarze (17)
Taniec z Gwiazdami. Anna Karczmarczyk to najseksowniejsza uczestniczka tej edycji? Twarz laleczki, a do tego... PIĘKNE krągłości
Zaloguj się
 • Gość: bez tolerancji dla hejtu

  Oceniono 5 razy 5

  Trzeba znać Anię lub widzieć ją na żywo, by móc powiedzieć coś na temat tego jak wygląda. To drobna, szczupła dziewczyna. Telewizja dodaje kilogramów nie tylko jej, może wiec warto wybrać się np. do teatru zobaczyć jak jest w rzeczywistości, a nie rozpisywać się tu myśląc, że jest się anonimowym? Podejrzewam jednak, że Ci którzy tu głośno krzyczą jaka jest ogromna raczej do teatrów nie chodzą! Dlaczego w was jest tyle zawiści? Musicie mieć straszne kompleksy!

 • kontodoplotka

  Oceniono 1 raz 1

  Gdyby była chudsza wyglądała by jak wieszak z wybiegów - a to są osoby, kobiety, na których sukienka zaprojektowana przez projektanta-geja ma dobrze leżeć. I to nie moje słowa, jeden z bardziej znanych projektantów powiedział kiedyś kto jest wręcz dominującą orientacją w tym środowisku. I nie ma w tym nic złego, ale 90% wieszaków ma może znośną do ładną buzię, ale nic poza tym. One pełnią pewnego rodzaju rolę praktyczną/funkcjonalną, co zresztą odbija się na psychice itd.
  Anna wygląda naprawdę ładnie i atrakcyjnie, jeśli chodzi o figurę to wygląda normalnie, a kobiece kształty są dla zdecydowanej większości facetów apetyczne, pożądane.

 • Gość: roman

  Oceniono 1 raz 1

  Najseksowniejsza jest Ela.

 • Gość: dziadwawelski

  Oceniono 2 razy 0

  Dupsko jak stodoła i tyle wystarczy za cały komentarz tej "piękności"...

 • Gość: Olek

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedys kobiety były szczupłe bo nie było tej całej chemii i obżarstwa. Teraz szczupłych kobiet nie ma bo wszystko utuczone na chemicznym żarciu.

 • Gość: wot?

  Oceniono 1 raz -1

  laleczki chucky chyba

 • Gość: Bebok

  Oceniono 1 raz -1

  No ale chyba o Romanowskiej nikt nie powie, że jest jedną z najatrakcyjniejszych pań i skąd ten pomysł, że jest faworytką??? No i jak tu porównywać "ogromność" Ani do Romanowskiej, bo to jest przecież prawdziwa "Gruba Berta"

 • Gość: Urbanek

  Oceniono 1 raz -1

  większość zdjęć z japą "O" chyba nawyk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX