Carla Bruni jest podobna do matki? BEZ WĄTPIENIA. Uwierzycie, że Marisa Bruni Tedeshi ma 86 lat?

Powiedzenie "jak dwie krople wody" jeszcze nigdy nie było tak trafne, jak w odniesieniu do Carlli Bruni i jej matki, Marisy Bruni Tedeshi.

Kilka dni temu mama Carli Bruni, Marisa Bruni Tedeshi, uczestniczyła w regatach Trophee Virginio Bruni Tesdeshi 2016 w miejscowości Le Lavandou. Zawody te są organizowane co roku na część brata Carli Bruni, Virginio Bruni Tedeschi, który pasjonował się żeglarstwem. Wystarczy rzut okiem na Marisę, by wiedzieć, po kim Carla odziedziczyła urodę. Panie są do siebie niezwykle podobne - mają ten są uśmiech i te same oczy. Obie mogą się też pochwalić szczupłą sylwetką. Marisa Bruni Tedeshi ma 86 lat i trzeba przyznać, że nie tylko wygląda świetnie, ale też jest w super formie.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Marisa Bruni Tedeshi to włoska aktorka i pianistka koncertowa. Największą sławę filmową przyniósł jej debiut jej córki Valerii "Il est plus facile pour un chameau..." z 2003, w którym zagrała samą siebie. Miała troje dzieci: Virginio Bruni Tedeschi (zmarł w 2006 roku), 51-letnią dziś Valerię Bruni Tedeschi i 48-letnią Carlę Bruni. Jej jedynym mężem był Alberto Bruni Tedeschi (byli małżenstwem do jego śmierci w 1996 roku). Carla Bruni jest owocem jej romansu z gitarzystą Maurizio Remmertem, z którym utrzymywała znajomość przez 6 lat.

BP

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS