Anna Lewandowska zmieniła kolor włosów? Pokazała zdjęcie, ale nie to zwróciło uwagę fanów: "Jakbyś miała GIGANTYCZNY..."

Anna Lewandowska chciała pochwalić się nową fryzurą, ale zupełnie przypadkiem czymś innym wzbudziła zainteresowanie internautów.

Anna Lewandowska nie przestaje bawić się swoim wizerunkiem. Teraz sportsmenka, która do niedawna miała dość mocno rozjaśnione końcówki włosów, postanowiła pochwalić się nową, ciemniejszą fryzurą.

Działaj z pozytywnym nastawieniem do siebie i świata. Brzmi jak wyświechtany frazes, ale wiem po sobie, że to się sprawdza!Tak jak obiecałam, wysyłam Wam trochę słońca ????

Posted by Anna Lewandowska on  Thursday, 31 March 2016

Żona Roberta Lewandowskiego pokazała zdjęcie swoich nowych włosów na Facebooku, ale wygląda na to, że zmiana na głowie trenerki była jego najmniej zauważalnym elementem.

Część internautów skupiła się na letniej aurze, bijącej z fotografii.

Zazdroszczę słoneczka, bo u mnie pochmurno i deszcz. Pozytywnej energii - napisała jedna z fanek Lewandowskiej.

Inni zwrócili uwagę na jeszcze coś innego, a mianowicie na... robiący wrażenie dekolt gwiazdy i jej prezentujący się pełniej niż zwykle biust.

Wyglądasz, jakbyś miała gigantyczny biust! - napisała internautka.

Na szczęście, tym razem znana z wdawania się w częste pyskówki z fanami gwiazda wykazała się dużym poczucie humoru i dystansem do siebie:

Haha, to fakt! - odpisała zawstydzonej internautce Anna Lewandowska.

 

Anna Lewandowska żartuje z fanami Screen z Facebook/com/AnnaLewandowskaHPBA

 

Podoba się Wam sportsmenka w takim wydaniu?

 

IN