Joanna Racewicz przejdzie do TVP Polonia? SE: Nie padły konkretne propozycje. Została z niczym

Joanna Racewicz odeszła z "Panoramy", ale nie z mediów publicznych. Dziennikarka ma przejść do TVP Polonia, jednak - jak donosi "Super Express" - wciąż nie otrzymała żadnej konkretnej propozycji.

Joanna Racewicz we wtorek niespodziewanie ogłosiła, że odchodzi z "Panoramy". Choć w sieci niemal od razu pojawiły się informacje, że dziennikarka nie kończy całkowicie współpracy z telewizją publiczną, a jedynie przechodzi do TVP Polonia, jej sytuacja i tak nie wygląda najlepiej. Transfer do innej stacji nie wiąże się bowiem z żadnymi konkretnymi propozycjami.

O tym, że nie będzie już w "Panoramie", dowiedziała się w przeddzień ostatniego jej programu - twierdzi informator "Super Expressu". Z racji tego, że kończył jej się kontrakt, nie dostała nawet odprawy. Została z niczym. Z materiałów prasowych dowiedziała się, że ma przejść do TVP Polonia. Nie padły żadne konkretne propozycje.

Sprawę skomentowała Bogumiła Wander. Prezenterka nie kryje oburzenia licznymi zwolnieniami w TVP:

Ja nie widzę żadnego uzasadnienia tych zwolnień. Dlaczego zwolnili Racewicz? Zwłaszcza, że jej mąż zginął w katastrofie smoleńskiej, o którą płacze i wraca do niej cały ten PiS, z jednej strony na nowo będą ją badać, a z drugiej strony pozbawiają pracy kobietę, która została sama z dzieckiem. To jest skandal.

Zwolnienia w TVP trwają od stycznia. Z pracą pożegnali się już m.in. Piotr Kraśko, Anna Popek, Hanna Lis, Tomasz Lis, a ostatnio - Grażyna Torbicka.

WJ

Więcej o:
Komentarze (4)
Joanna Racewicz przejdzie do TVP Polonia? SE: Nie padły konkretne propozycje. Została z niczym
Zaloguj się
 • Gość: JB

  Oceniono 3 razy 3

  Właśnie, wygląda, także moim zdaniem, bardzo nienaturalnie.
  Szczerze mówiąc, żal serce ściska-gdzie podziała się ta urokliwa, zachwycająca ciekawą urodą i wdziękiem prezenterka? Zaszkodziła bardzo swojemu wyglądowi.

 • neutrallo

  Oceniono 2 razy 2

  Patrzeć się na nią nie da (słuchać zresztą też nie) ! ! !
  Chciała wyglądać jak lalka, a wygląda JAK MUMIA ! ! !

 • Gość: sdcfv

  Oceniono 2 razy 2

  Została sama, ale nie tylko z dzieckiem. Również z pieniędzmi o jakich inne wdowy mogą tylko pomarzyć. Synuś ma rentę po tatusiu, odszkodowanie też wzięła nieliche. Kasy jej nie brakuje, gdyby brakowało, nie miałaby za co majstrować przy swojej twarzy. Ja za nią płakać nie będę, bo kobieta jest z tego kręgu, który wierzy w zamach, więc jej nie dadzą zginąć. Najwyżej zamieni TVP na TVTrwam

 • Gość: Hm

  Oceniono 1 raz 1

  Po śmierci męża otrzymała spory zastrzyk gotówki, za pracę w panoramie również otrzymywała wynagrodzenie wielokrotnie przekraczające zarobki przeciętnych Polaków, w ostatnim czasie nie wiadomo po co coraz bardziej udzielała się PO-litycznie,komentując w dziwny sposób różne wydarzenia i co gorsza wygląda bardzo nienaturalnie, co jednak ma znaczenie w przypadku zawodu prezenterki więc może coś znajdzie poza kamerami np.przygotowując programy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX