Cindy Crawford pojechała na wakacje. Do zdjęć pozuje z mężem, ale to jej córka przykuwa uwagę. Nie możemy się napatrzeć!

Cindy Crawford w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Najpierw zwiedziła Wielki Kanion, a potem wypoczywała na Bahamach.

Cindy Crawford wyjechała na rodzinne wakacje. Supermodelka podzieliła się z fanami zdjęciami z wypoczynku. Wraz z mężem, Rade'm Gerberem oraz dziećmi, Kaią i Presleyem pojechała do Wielkiego Kanionu Kolorado. Potem, całą rodziną wybrali się rozkoszować słońcem na Bahamach. Niestety, nie zobaczycie zdjęć Crawford w bikini - chociaż ciało ma obłędne, to tym razem opublikowała selfie, w tym jedno z mężem.

 

Rough Thursday! Soaking up some vitamin D with @RandeGerber ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cindy Crawford (@cindycrawford)

Rough Thursday! Soaking up some vitamin D with @RandeGerber ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cindy Crawford (@cindycrawford)

 

Natomiast na Instagramie pojawiło się wiele zdjęć jej córki, która poszła w ślady mamy i robi karierę w modelingu. Zarówno ona, jak i jej przyjaciółki wstawiły kilka fotek z plaży. Kaia pokazała się w kremowym, oryginalnym bikini, eksponującym jej idealne ciało.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Musimy przyznać, że Kaia wyrasta na piękną kobietę! W tym roku skończy 15. lat. Myślicie, że ma szansę zrobić taką karierę jak Cindy Crawford?

KS