Michał Szpak obciął włosy! Nową fryzurę pokazał na Instagramie. Fani załamani: OBCA TWARZ

Michał Szpak znany był ze swych pięknych, długich loków. Zdjęcie, które wrzucił na Instagram zszokowało więc fanów. Piosenkarz naprawdę obciął włosy?!
Michał Szpak obciął włosy! Nową fryzurę pokazał na Instagramie Michał Szpak znany był ze swych pięknych, długich loków. Zdjęcie, które wrzucił na Instagram zszokowało więc fanów. Piosenkarz naprawdę obciął włosy?! Michał Szpak to jedna z najwyrazistszych postaci polskiej sceny muzycznej, co zawdzięcza m.in. swojemu charakterystycznemu wyglądowi. Długie loki zdecydowanie wyróżniają go z tłumu, więc kiedy patrzymy na najnowsze zdjęcie wokalisty na Instagramie, jesteśmy w szoku. Szpak ma na nim krótkie włosy, a jego twarz jest całkowicie gładka - bez wąsów i zarostu. Niektórzy fani wręcz nie poznali swojego idola: "Obca twarz"; "Nie poznałam Cię"; "Mam nadzieję Michał, że tego nie zrobiłeś!". Ci, którzy są załamani metamorfozą piosenkarza, mogą jednak być spokojni. Wiele komentarzy pod postem wskazuje bowiem na to, że Szpak zwyczajnie wkręcił internautów zamieszczając stare zdjęcie. "Michałku, ząb czasu zadziałał zdecydowanie na twoja korzyść". "Hehe, jakie stare zdjęcie :D Teraz zdecydowanie wyglądasz lepiej". Nieco bardziej zastanawia fotografia, którą Szpak zamieścił później. Pozuje na niej z fryzjerką Jagą Hupało. Tym razem jednak fani stwierdzili, że wokalista ma perukę. Prima Aprilis? Jak Wam się wydaje?

Michał Szpak to jedna z najwyrazistszych postaci polskiej sceny muzycznej, co zawdzięcza m.in. swojemu charakterystycznemu wyglądowi. Długie loki zdecydowanie wyróżniają go z tłumu, więc kiedy patrzymy na najnowsze zdjęcie wokalisty na Instagramie, jesteśmy w szoku. Szpak ma na nim krótkie włosy, a jego twarz jest całkowicie gładka - bez wąsów i zarostu.

#young #singer #natural #home #blackandwhite

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Niektórzy fani wręcz nie poznali swojego idola:

Obca twarz.
Nie poznałam Cię.
Mam nadzieję Michał, że tego nie zrobiłeś!

Ci, którzy są załamani metamorfozą piosenkarza, mogą jednak być spokojni. Wiele komentarzy pod postem wskazuje bowiem na to, że Szpak zwyczajnie wkręcił internautów zamieszczając stare zdjęcie.

Michałku, ząb czasu zadziałał zdecydowanie na twoja korzyść.
Hehe, jakie stare zdjęcie :D Teraz zdecydowanie wyglądasz lepiej.
Wspomnienia.
Dobrze, że zostałeś nadgryziony zębem czasu. Koszmarnie wyglądałeś jako nastolatek.

Nieco bardziej zastanawia fotografia, którą Szpak zamieścił później. Pozuje na niej z fryzjerką.

#hello #its #me #shorthair #metamorfoza @jagahupalo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Tym razem jednak fani stwierdzili, że wokalista ma perukę.

Peruczka nieudolnie nałożona.
Widzę że świętujemy prima aprilis na całego.
Nie wierzę, to peruka.

Prima Aprilis? Jak Wam się wydaje?

WJ

Jak wygląda Michał Szpak w krótkich włosach?