"Idź na całość" wraca do telewizji! Kultowy program znowu poprowadzi Zygmunt Chajzer

"Idź na całość", jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji, jesienią wróci na antenę. Show ponownie poprowadzi Zygmunt Chajzer.
"Idź na całość" wraca do telewizji! Kultowy program znowu poprowadzi Zygmunt Chajzer "Idź na całość", jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji, jesienią wróci na antenę. Show ponownie poprowadzi Zygmunt Chajzer. "Idź na całość" wraca na antenę! Kultowe show prowadzone przez Zygmunta Chajzera pojawi się w jesiennej ramówce TV 4, stacji należącej do Polsatu, w której emitowano jego oryginalną wersje. To kolejny ze znanych widzom programów i seriali, które mogą niedługo ponownie zagościć na naszych ekranach. Dotychczas w ich reaktywacji przodowały jednak nowe władze TVP, które zapowiedziały m.in. powrót kultowej "Dobranocki". Jak donosi serwis Press.pl, w roli gospodarza ponownie zobaczymy Chajzera, co potwierdził już jego syn, również popularny dziennikarz telewizyjny Filip Chajzer. I to jest najlepszy news ever. Tata wraca, zonk wraca! Polska znowu pójdzie na całość! "Idź na całość" - reaktywacja w TV4. Nie mogę się doczekać i bardzo mocno trzymam kciuki za najlepszego tatę świata! - napisał na Facebooku podekscytowany reporter "Dzień Dobry TVN". "Idź na całość" to polska wersja popularnego amerykańskiego formatu "Let's Make a Deal", który emitowano w 55 krajach na świecie. W Polsce program emitowano na antenie Polsatu w latach 1997-2001.

"Idź na całość" wraca na antenę! Kultowe show prowadzone przez Zygmunta Chajzera pojawi się w jesiennej ramówce TV 4, stacji należącej do Polsatu, w której emitowano jego oryginalną wersje.

To kolejny ze znanych widzom programów i seriali, które mogą niedługo ponownie zagościć na naszych ekranach. Dotychczas w ich reaktywacji przodowały jednak nowe władze TVP, które zapowiedziały m.in. powrót kultowej "Dobranocki".

Jak donosi serwis Press.pl, w roli gospodarza ponownie zobaczymy Chajzera, co potwierdził już jego syn, również popularny dziennikarz telewizyjny Filip Chajzer.

I to jest najlepszy news ever. Tata wraca, zonk wraca! Polska znowu pójdzie na całość! "Idź na całość" - reaktywacja w TV4. Nie mogę się doczekać i bardzo mocno trzymam kciuki za najlepszego tatę świata! - napisał na Facebooku podekscytowany reporter "Dzień Dobry TVN".

I to jest najlepszy news ever. Tata wraca:) Zonk wraca:) Polska znowu pójdzie na całość!!! Idź na całość reaktywacja w TV4. Nie mogę się doczekać i bardzo mocno trzymam kciuki za najlepszego tatę świata!!!

Posted by Filip Chajzer on  Thursday, 31 March 2016

"Idź na całość" to polska wersja popularnego amerykańskiego formatu "Let's Make a Deal", który emitowano w 55 krajach na świecie. W Polsce program emitowano na antenie Polsatu w latach 1997 - 2001.

 

IN