Ewa Mielnicka wybiera suknię ślubną. Pierwsza piękna, ale druga... WOW. Nie za seksowna?

Ewa Mielnicka szykuje się do ślubu. Była Miss Polski poprosiła internautów o pomoc w wyborze sukni, a ten nie jest łatwy.
Ślubne przygotowania Ewa Mielnicka wybiera suknię ślubną. Ewa Mielnicka szykuje się do ślubu. Była Miss Polski poprosiła internautów o pomoc w wyborze sukni, a ten nie jest łatwy. Obie suknie robią wrażenie. Ewa Mielnicka szykuje się do ślubu. Była Miss Polski poprosiła internautów o pomoc w wyborze sukni, a ten nie jest łatwy. Ewa Mielnicka od blisko trzech lat jest w szczęśliwym związku. Już rok temu chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, ale regulamin konkursu Miss Polski zabrania zwyciężczyni zakładania rodziny do czasu oddania korony. W grudniu Mielnicka przekazała tytuł Magdalenie Bieńkowskiej i pełną parą rozpoczęła przygotowania do ślubu. Teraz stanął przed nią dylemat wyboru sukni ślubnej. Mielnicka waha się między dwoma kreacjami i poprosiła fanów o radę. Trzeba przyznać, że obie suknie robią wrażenie. Pierwsza: koronkowa z gorsetową górą jest nieco bardziej klasyczna. Druga: opięta i z głębokim dekoltem podkreśla świetną figurę Mielnickiej i gwarantuje seksowniejszy look. Fani nie byli zgodni, który wybór jest lepszy, więc przyszła panna młoda jest zdana na swój gust.

Ewa Mielnicka od blisko trzech lat jest w szczęśliwym związku. Już rok temu chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, ale regulamin konkursu Miss Polski zabrania zwyciężczyni zakładania rodziny do czasu oddania korony. W grudniu Mielnicka przekazała tytuł Magdalenie Bieńkowskiej i pełną parą rozpoczęła przygotowania do ślubu. Teraz stanął przed nią dylemat wyboru sukni ślubnej. Mielnicka waha się między dwoma kreacjami i poprosiła fanów o radę.

1 or 2 ??? ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Mielnicka (@_missewa.com_)

Trzeba przyznać, że obie suknie robią wrażenie. Pierwsza: koronkowa z gorsetową górą jest nieco bardziej klasyczna. Druga: opięta i z głębokim dekoltem podkreśla świetną figurę Mielnickiej i gwarantuje seksowniejszy look. Fani nie byli zgodni, który wybór jest lepszy, więc przyszła panna młoda jest zdana na swój gust.

A Wam która suknia podoba się bardziej?

WJ

Która suknia ślubna Mielnickiej podoba Ci się bardziej?