Kim Kardashian znowu pozuje TOPLES. Towarzyszy jej Emily Ratajkowski. "Mamy prawo pokazywać, co chcemy!"

Kim Kardashian kilka tygodni temu pokazała nagie zdjęcie, które wywołało burzę w sieci. Teraz celebrytka znowu wzbudza kontrowersje. Towarzyszy jej Emily Ratajkowski a selfie ma być manifestem kobiecej solidarności.

Kim Kardashian nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Kilka tygodni temu celebrytka pokazała całkiem nagie selfie, które ocenzurowała jedynie strategicznie umiejscowionymi czarnymi paskami. Fotografia w błyskawicznym tempie rozeszła się po sieci, a na celebrytlę spadła lawina krytyki. Ale nie tylko - wkrótce potem część gwiazd, w tym jej siostra Kylie i Emily Ratajkowski, w ramach solidarności zamieściły swoje nagie selfie.

W odpowiedzi Kim zamieściła w sieci długi wpis, w którym wyjaśniła, że nie pozwoli innym "ograniczyć swojej seksualności" i prawa do jej wyrażania. Na dowód zamieściła kolejne zdjęcie toples, tym razem w towarzystwie Ratajkowski właśnie.

Gdy obie nie mamy się w co ubrać, haha - podpisała fotografię Kim Kardashian.

When we're like...we both have nothing to wear LOL @emrata

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Ratajkowski, która ma polskie korzenie, również opublikowała zdjęcie na swoich kanałach w mediach społecznościowych i wyjaśniła, jaka stoi za nim idea.

Nawet jeśli uprzedmiotowienie w oczach społeczeństwa bywa poniżające, to my jako kobiety musimy mieć przestrzeń, by śmiało prezentować swoją seksualność - napisała gwiazdka. - Niezależnie od typu urody, jaki reprezentujemy, to musimy mieć wolność, by same wybierać kiedy i gdzie będziemy czuć się seksowne i dumne z naszej seksualności. Kobiecość to coś więcej niż piękne ciało, ale to nie znaczy, że mamy się go wstydzić.

Emily Ratajkowski na Twitterze Screen z Twitter.com/emrata

Aby nie było wątpliwości, do kogo skierowane są te słowa, obie gwiazdy pozują na zdjęciu, pokazując hejterom... środkowe palce.

Zdjęcie na profilu Kim Kardashian szybko zgromadziło ponad milion "polubień". Myślicie, że celebrytka i jej koleżanka przekonały tymi argumentami również swoich przeciwników?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (29)
Kim Kardashian znowu pozuje TOPLES. Towarzyszy jej Emily Ratajkowski. "Mamy prawo pokazywać, co chcemy!"
Zaloguj się
 • Gość: gucio44

  Oceniono 3 razy 3

  A co innego miałyby pokazać? Inteligencję? :D:D:D

 • Gość: lik

  Oceniono 4 razy 2

  Ni wiem kim jest a KIM, ani Rajtaowski ale widzę, że to wszystkie celebrytki są sobie równe. Najgorsze jest to, że mają tysiące naśladowczyń. Wystarczy zobaczyć, jak prezentują się 13-14 latki w sieci; te same miny, te same pozy z telefonem, coraz więcej rozbieranek... Zawsze na świecie był obecny prymitywizm, ale teraz jest on akceptowany, pochwalany, reklamowany, naśladowany...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  "musimy mieć przestrzeń, by śmiało prezentować swoją seksualność"
  Mam nadzieję, że to samo twierdzi na temat nagich fotek kobiet, które są otyłe, brzydkie, niepełnosprawne, po mastektomii. Bo łatwo mówić o przestrzeni dla eksponowania seksualności, kiedy wygląda się jak Emily...

 • Gość: wlodzimierz.ilycz

  Oceniono 1 raz 1

  >"Mamy prawo pokazywać, co chcemy!"

  To k.rwy pokazujcie.

 • kupogon

  Oceniono 1 raz 1

  Kacze ryje to szczyt sielfikoof?

 • diosko

  Oceniono 3 razy 1

  Panie pomyliły kure*two z seksualnością. Seksowna kobie ta to kobieta zmysłowa, subtelna, mająca klasę i styl. Na tym zdjęciu panie pokazały dokładną odwrotność zmysłowości, stylu i subtelności.

 • pan_pies

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem za by jak najczęściej wykorzystywały swoje prawo:]

 • Gość: doku

  Oceniono 3 razy 1

  żenująca jest taka cenzura - czarne paski, jakby reklamują, że kto zapłaci, zobaczy więcej - jak dziennikarz się wstydzi nagości, niech jej nie pokazuje

 • Gość: laleczka

  Oceniono 1 raz 1

  wariatki znów w akcji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX