Anna Guzik szuka mieszkania w Warszawie? "Boi się, że wypadnie z show-biznesu przez ciążę"

Anna Guzik niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka już myśli jednak o swojej dalszej karierze i podobno martwi się, że "wypadnie z obiegu".
Guzik szuka mieszkania w Warszawie? "Boi się, że wypadnie z show-biznesu przez ciążę" Jak donosi "Fakt", aktorka Anna Guzik postanowiła poszukać mieszkania w Warszawie. Jej główny dom nadal będzie w Bielsku-Białej, gra tam bowiem w teatrze. Anna Guzik od kilku tygodni wciela się w swoją najważniejszą rolę - mamy córek bliźniaczek, Basi i Niny. Gwiazda skupia się teraz głównie na opiece nad dziećmi i zaszyła się z tego powodu w swoim domu w Bielsku-Białej. Wygląda jednak na to, że Guzik nadal poważnie myśli o swojej karierze i martwi się, że dłuższa nieobecność w Warszawie może nie wpłynąć na nią najlepiej. Jak donosi "Fakt", aktorka postanowiła poszukać mieszkania w stolicy, dzięki czemu częściej będzie mogła tam przyjeżdżać, nie martwiąc się o mało komfortowe warunki dla swoich dzieci. Guzik nie chce jednak na stałe rezygnować z domu w Bielsku-Białej, gdzie gra w teatrze. - Tam nadal będzie jej główny dom, ale Ania rozgląda się za mieszkaniem w Warszawie. Nie chce krążyć między dwoma miastami, ani tułać się po hotelach. Nie wyobraża sobie też, by na dłużej zostawiać córeczki Ninę i Basię - zdradziła w rozmowie z tabloidem znajoma Anny Guzik. Tęsknilibyście, gdyby gwiazda na dłużej zniknęła z ekranów?

Anna Guzik od kilku tygodni wciela się w swoją najważniejszą rolę - mamy córek bliźniaczek, Basi i Niny. Gwiazda skupia się teraz głównie na opiece nad dziećmi i zaszyła się z tego powodu w swoim domu w Bielsku-Białej.

Wygląda jednak na to, że Guzik nadal poważnie myśli o swojej karierze i martwi się, że łuższa nieobecność w Warszawie może nie wpłynąć na nią najlepiej.

Jak donosi "Fakt", aktorka postanowiła poszukać mieszkania w stolicy, dzięki czemu częściej będzie mogła tam przyjeżdżać, nie martwiąc się o mało komfortowe warunki dla swoich dzieci.

Guzik nie chce jednak na stałe rezygnować z domu w Bielsku-Białej, gdzie gra w teatrze.

Tam nadal będzie jej główny dom, ale Ania rozgląda się za mieszkaniem w Warszawie. Nie chce krążyć między dwoma miastami, ani tułać się po hotelach. Nie wyobraża sobie też, by na dłużej zostawiać córeczki Ninę i Basię - zdradziła w rozmowie z tabloidem znajoma Anny Guzik.

Tęsknilibyście, gdyby gwiazda na dłużej zniknęła z ekranów?

 

IN