Kuba Wojewódzki komentuje odejście Torbickiej z TVP: Witamy w wolnej Polsce! Agnieszka Szulim jeszcze ostrzej

Grażyna Torbicka oficjalnie potwierdziła, że kończy wieloletnią współpracę z TVP. Jej decyzję skomentowali m.in. Kuba Wojewódzki i Agnieszka Szulim.
Po odejściu Torbickiej Kuba Wojewódzki komentuje odejście Torbickiej z TVP. Grażyna Torbicka oficjalnie potwierdziła, że kończy wieloletnią współpracę z TVP. Jej decyzję skomentowali m.in. Kuba Wojewódzki i Agnieszka Szulim. Grażyna Torbicka oficjalnie potwierdziła, że kończy wieloletnią współpracę z TVP. Jej decyzję skomentowali m.in. Kuba Wojewódzki i Agnieszka Szulim. Plotki o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP2 krążyły od kilku miesięcy i w końcu doczekały się oficjalnego potwierdzenia w oświadczeniu opublikowanym na facebookowym profilu "Kocham kino". Dziennikarka napisała m.in., że po 31 latach pracy w programie 2 TVP uznała, że przyszedł czas na zmiany. Jej decyzję niemal od razu skomentował Kuba Wojewódzki w typowy dla siebie sarkastyczny sposób: "GRAŻYNA NARESZCIE! Witamy w wolnej Polsce. Serdeczności, k." - napisał. W podobnym tonie odejście Torbickiej skomentowała inna gwiazda TVN, Agnieszka Szulim: "Upadek TVP" - napisała. Komentarze internautów były zdecydowanie bardziej emocjonalne. Od dawna mówi się, że Torbicka otrzymała propozycję pracy w TVN. Zapewne o wiarygodności tych doniesień przekonamy się wkrótce. Choć dziennikarka nie podała oficjalnego powodu swojej decyzji o odejściu z TVP, wcześniej wielokrotnie krytykowała politykę nowych władz telewizji publicznej, również w rozmowie z Plotek.pl.

Plotki o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP2 krążyły od kilku miesięcy i w końcu doczekały się oficjalnego potwierdzenia w oświadczeniu opublikowanym na facebookowym profilu "Kocham kino". Dziennikarka napisała m.in., że po 31 latach pracy w programie 2 TVP uznała, że przyszedł czas na zmiany. Jej decyzję niemal od razu skomentował Kuba Wojewódzki w typowy dla siebie sarkastyczny sposób:

GRAŻYNA NARESZCIE! Witamy w wolnej Polsce. Serdeczności, k. - napisał.

GRAŻYNA NARESZCIE !!!Witamy w wolnej Polsce :)serdecznościk.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki - Król TVN na 29 marca 2016

W podobnym tonie odejście Torbickiej skomentowała inna gwiazda TVN-u, Agnieszka Szulim.

Upadek TVP - napisała.

#upadekTVP

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Szulim (@aganajezykach)

Komentarze internautów były zdecydowanie bardziej emocjonalne:

Ile jeszcze ofiar pochłonie "dobra zmiana"? Żenada, bez takiej klasy dziennikarzy publiczną tv możemy już nazwać tv "republiką-trwam".
Czyli kolejny spektakularny sukces rządu Beaty Szydło! Lepszy sort pewnie strasznie dumny.

Inni wyrazili nadzieję na rychłą możliwość zobaczenia Torbickiej w innej stacji:

Odeszła w taki sposób, w jaki robiła wszystko, czego się tknęła, czyli z klasą. Czekam na jej program w innej stacji.

Od dawna mówi się, że Torbicka otrzymała propozycję pracy w TVN-ie. Zapewne o wiarygodności tych doniesień przekonamy się wkrótce. Choć dziennikarka nie podała oficjalnego powodu swojej decyzji o odejściu z TVP, wcześniej wielokrotnie krytykowała politykę nowych władz telewizji publicznej, również w rozmowie z Plotek.pl:

 

WJ

Więcej o:
Komentarze (19)
Kuba Wojewódzki komentuje odejście Torbickiej z TVP: Witamy w wolnej Polsce! Agnieszka Szulim jeszcze ostrzej
Zaloguj się
 • Gość: peleryna

  Oceniono 6 razy 2

  Teraz czas na Krystynę Pawłowicz. Miejsca jeszcze brak, bo trzeba zwolnić trzy miejsca, żeby zmieściła się osoba o formacie pani Krystyny

 • Gość: karimata

  0

  Kiedyś Lis wyśmiał Wojewódzkiego że przyszedł do niego na wywiad ze stylistą fryzur . Pan Jakub ( no bo zwracanie się per Kuba do faceta koło 60-siątki to obciach ) potrzebuje bardziej stylisty zwojów mózgowych . Może coś jeszcze powie fajnego o Ukrainkach czy może murzyńskość zarzuci szefowi ITD .

 • atira

  Oceniono 1 raz -1

  musze wtracic jak przystalo na moja prozniacza mentalnosc... piekna z niej kobieta... jak wino

 • pannamigootka

  Oceniono 7 razy -1

  Szczerze z perspektywy widza to wole sobie obejrzeć program lub film w telewizji publicznej w 'uciemiężonej Polsce ' niż program w tvn-nie w 'wolnej Polsce 'program typu coś tam na językach albo mali giganci się w pampersa pokakali , lub pana który 'pierdzi' w kanapę ileś już lat i z uporem maniaka twierdzi ,że pachnie .. choć bąki już dawno nieświeże .. a jakie po tych telewizjach są układy to ja nie wiem ..

 • Oceniono 5 razy -3

  Przyjemnie się patrzyło i słuchało tej pani. Elegancka, subtelna, delikatna o wysokiej kulturze osobistej, operująca czystą polszczyzną. Żal, że w przestrzeni publicznej pozostają tylko, moje rówieśniczki, prostytutki w leginsach z brudnymi włosami, związanymi frotką i "KOD-owe" babcie rodem z kombinatu im. Lenina.

 • Gość: Postukładzik

  Oceniono 7 razy -5

  Ten dureń nigdy nie powie prawdy, więc go POprawiam : Witamy resortowe dziecko w układowej Polsce !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX