Joanna Racewicz odchodzi z "Panoramy". Prezenterka pożegnała się na wizji. W sieci zawrzało. "Dobra zmiana ma zły dzień"

Joanna Racewicz we wtorkowym wydaniu "Panoramy" poinformowała, że odchodzi z programu.

Joanna Racewicz pożegnała się z widzami na koniec programu.

Ponieważ to moje ostatnie spotkanie z widzami "Panoramy", proszę pozwolić, że wszystkim państwu nisko się pokłonię i podziękuję za pięć ostatnich lat. Były naprawdę fantastyczne - powiedziała.

Joanna Racewicz to kolejna dziennikarka, która tego dnia rozstała się z pracą (wcześniej o rezygnacji z pracy w TVP poinformowała Grażyna Torbicka). Racewicz z "Panoramą" związana była od 1999 roku (z 5-letnią przerwą na prowadzenie "Domu otwartego" w TVN). Jej odejście, jakkolwiek zaskakujące i nieoczekiwane, było jednak do przewidzenia. Na początku roku trafiła na coś na kształt "czarnej listy" Komisji Krajowej Regionów i Komisji Zakładowych "Solidarność 1980", która domagała się wszczęcia wobec niej postępowania wyjaśniająco-dyscyplinarnego.

Twitter energicznie zareagował na odejście prezenterki.

Joanna Racewicz zwolniona z TVP - wdowa po oficerze BOR. Nie wszystkie wdowy po ofiarach katastrofy smoleńskiej mogą liczyć na pomoc PIS-u.
Miotła. Dobra zmiana nie zna litości.
TVP w kiepskim stylu pożegnała się z Joanną Racewicz. Padły mocne słowa. Dobra zmiana ma zły dzień - pisali internauci.

Wpisy na profilu Joanny Racewicz Screen z Twitter.com/Joanna Racewicz

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS