Marcin Tyszka narzeka na zamknięte w Wielkanoc retauracje. Reakcja fanów? Bezlitosna. "Trzeba mieć tupet!"

Marcin Tyszka nie był zadowolony, że jego ulubiona restauracja nie jest otwarta w święta wielkanocne. Kontrowersyjny wpis nie spodobał się fanom.
Święta według Tyszki Marcin Tyszka narzeka na restauracje zamknięte w Wielkanoc. Marcin Tyszka nie był zadowolony, że jego ulubiona restauracja nie jest otwarta w święta wielkanocne. Kontrowersyjny wpis nie spodobał się fanom. Marcin Tyszka nie był zadowolony, że jego ulubiona restauracja nie jest otwarta w święta wielkanocne. Kontrowersyjny wpis nie spodobał się fanom. Marcin Tyszka lubi podkreślać, że prowadzi bardzo luksusowy i kosmopolityczny styl życia. Fotograf chętnie przeniósłby swoje doświadczenia i zwyczaje na polski grunt, jednak często okazuje się, że ojczyzna nie spełnia jego wygórowanych oczekiwań. Ostatnio Tyszka rozczarował się faktem, że w czasie Wielkanocy wiele warszawskich lokali jest nieczynnych. Gwiazdor programu "Top Model" chciał zabrać do swojej ulubionej restauracji w stolicy rodziców, jednak - ku jego zdziwieniu - okazało się, że a Święta nikt tam nie pracuje. "Co to za głupi zwyczaj - wszystko się zamyka, nawet ulubione restauracje. Ludzie nic nie jedzą przez 2 dni? Oto mój survival kit na Wielkanoc - można się skupić na powiększaniu domowej plantacji. Dla mnie coraz mniej miejsca w domu, ale i tak jestem non stop #tysiowpodrozy. Będzie grzebanie w glebie, przesadzanie i ostra walka z wełnowcem! W przypadku totalnej desperacji lotnisko jest otwarte. Choć kto wie, może i Okęcie będą zamykać z okazji świąt?" - napisał na Facebooku poirytowany Marcin Tyszka. Niestety, tym razem fotograf nie mógł liczyć na zrozumienie ze strony swoich fanów. Pod wpisem Tyszki szybko zaroiło się od komentarzy, których lektura z pewnością mogła podnieść mu ciśnienie. Pomimo tej ostrej reakcji, Tyszka nie odpuszczał i na część komentarzy odpowiedział - w typowym dla siebie stylu.

Marcin Tyszka lubi podkreślać, że prowadzi bardzo luksusowy i kosmopolityczny styl życia. Fotograf chętnie przeniósłby swoje doświadczenia i zwyczaje na polski grunt, jednak często okazuje się, że ojczyzna nie spełnia jego wygórowanych oczekiwań.

Ostatnio Tyszka rozczarował się faktem, że w czasie Wielkanocy wiele warszawskich lokali jest nieczynnych. Gwiazdor programu "Top Model" chciał zabrać do swojej ulubionej restauracji w stolicy rodziców, jednak - ku jego zdziwieniu - okazało się, że a Święta nikt tam nie pracuje.

Co to za głupi zwyczaj - wszystko się zamyka, nawet ulubione restauracje.  Ludzie nic nie jedzą przez 2 dni? Oto mój survival kit na Wielkanoc - można się skupić na powiększaniu domowej plantacji. Dla mnie coraz mniej miejsca w domu, ale i tak jestem non stop # tysiowpodrozy Będzie grzebanie w glebie, przesadzanie i ostra walka z wełnowcem! W przypadku totalnej desperacji lotnisko jest otwarte.  Choć kto wie, może i Okęcie będą zamykać z okazji świąt? - napisał na Facebooku poirytowany Marcin Tyszka.

Co to za głupi zwyczaj - wszystko się zamyka, nawet ulubione restauracje ...? Ludzie nic nie jedzą przez 2 dni ? Oto mó...

Posted by Marcin Tyszka on Saturday, 26 March 2016

Niestety, tym razem fotograf nie mógł liczyć na zrozumienie ze strony swoich fanów. Pod wpisem Tyszki szybko zaroiło się od komentarzy, których lektura z pewnością mogła podnieść mu ciśnienie.

Ludzie czasem gotują!
Niech pan idzie pracować do supermarketu i zobaczy jak to jest...
Każdy chce mieć wolne od pracy w święta, nikt specjalnie nie przyjdzie po to, żeby panu ugotować kilka posiłków, już od tej kasy to się w dupie poprzewracało!
Ludzie tez chcą mieć kiedyś wolne... - pisali internauci.

Pomimo tej ostrej reakcji, Tyszka nie odpuszczał i na część komentarzy odpowiedział - w typowym dla siebie stylu:

Marcin Tyszka kłóci się z fanami na FB Screen z Facebook.com/MarcinTyszka

Nam też wydaje się, że Marcin Tyszka tym razem wykazał się sporym brakiem zrozumienia i naraził się na śmieszność. A Wy zgadzacie się z fotografem czy krytykującymi go fanami?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (262)
Marcin Tyszka narzeka na zamknięte w Wielkanoc retauracje. Reakcja fanów? Bezlitosna. "Trzeba mieć tupet!"
Zaloguj się
 • Gość: elinstal

  Oceniono 25 razy 11

  Bo to kraj katolicki jest. Tu się przy wigilijnym stole, z prawdziwą pasją o uchodźcach rozmawia.

 • Gość: kojega

  Oceniono 12 razy 10

  Uwielbiam miszczów polskiego szołbizu. Monstrualny poziom zadęcia + pospolity onanizm w social media + kilka słomek wystających z drogich butów. No i ta empatia...

 • Gość: zdziwiony

  Oceniono 18 razy 8

  Byłeś-pewnie nie-w Jerozolimie w szabat?
  Albo w ramadan w jakims kraju muzułmańskim?
  Młody jesteś,to i głupi!
  A ja byłem i nie przyszło mi do głowy pieprzyć głupoty
  Jeżeli ktoś jest wierzący to są to święta religijne.
  Jeżeli nie wierzy to rodzinne.
  Widać w twoim zyciu nie ma ani Boga ani rodziny!
  Więc,co jest?Chyba pustka.
  Przykro mi stary

 • zalep

  Oceniono 20 razy 8

  Co to za gość? Nie znam człowieka - ale to dobrze.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 7

  Mieszkam teraz daleko od Polski, w którym Wielki Piątek jest dniem swiatecznym, wolnym od pracy - ale uwaga, dotyczy to tylko biur. Centra handlowe i restauracje sa otwarte. To samo się tyczy pozostałych dni swiatecznych. Poniedziałek jest normalnym dniem pracy a nie "Poniedzialkiem Wielkanocnym" cokolwiek to znaczy.

 • meg77

  Oceniono 16 razy 6

  "Co to za głupi zwyczaj - wszystko się zamyka, nawet ulubione restauracje". I są też tacy głupi śmieszni ludzie, którzy nie wiedzą, kiedy się zamknąć.

 • morgana50

  Oceniono 20 razy 6

  Tysio - przerost formy nad treścią !!! nikt mu nie broni zamieszkać w kraju, w którym jego ulubione restauracje będą otwarte ZAWSZE, krzyż na drogę !!!!

 • lk

  Oceniono 13 razy 5

  W sumie granica co powinno być w święta otwarte a co nie jest bardzo rozmyta. Lokale na lotniskach są w święta otwarte. A czym one się różnią od lokali na mieście?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX