Ewa Szabatin wyszła za mąż na... Malediwach! Zachwycającą suknię zaprojektowała sama. "Ślub jak z bajki" [ZDJĘCIA]

Ewa Szabatin i Ruben Barat-Rodrigues w Wielkanoc powiedzieli sobie sakramentalne "tak"! Zobaczcie zapierające dech w piersiach zdjęcia z ich ślubu.
Ewa Szabatin wzięła ślub na Malediwach Zachwycającą suknię zaprojektowała sama W miniony świąteczny weekend tancerka i projektantka Ewa Szabatin wzięła na Malediwach ślub ze swoim długoletnim partnerem Rubenem Baratem-Rodriguesem. Ewa Szabatin już zawsze będzie ciepło wspominać tegoroczną Wielkanoc. Właśnie w miniony świąteczny weekend tancerka i projektantka wzięła bowiem ślub ze swoim długoletnim partnerem, Rubenem Baratem-Rodriguesem! Para powiedziała sobie "tak" z daleka od Polski - ich ceremonia odbyła się na rajskich Malediwach, na plaży i pod gołym niebem. Szabatin, co nie zaskakuje, sama zaprojektowała swoją suknię ślubną. Koronkowa kreacja z odsłoniętymi plecami zachwycała, a panna młoda prezentowała się w niej wprost fantastycznie. Nasz entuzjazm podzielają też fani projektantki, którzy zasypali jej profil na Instagramie pełnymi zachwytu komentarzami: "przepięknie i idealnie! to ślub i look moich marzeń!", "cudna! dużo szczęścia!" - pisali internauci. Ewa Szabatin to nie jedyna polska gwiazda, która wybrała wielkanocny okres na swój ślub. W niedzielę na ślubnym kobiercu stanęła też wokalistka Marika. Obu gwiazdom życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Ewa Szabatin już zawsze będzie ciepło wspominać tegoroczną Wielkanoc. Właśnie w miniony świąteczny weekend tancerka i projektantka wzięła bowiem ślub ze swoim długoletnim partnerem, Rubenem Baratem-Rodriguesem!

Para powiedziała sobie sakramentalna "tak" z daleka od Polski - ich ceremonia odbyła się na rajskich Malediwach, na plaży i pod gołym niebem.

Szabatin, co nie zaskakuje, sama zaprojektowała swoją suknię ślubną. Koronkowa kreacja z odsłoniętymi plecami zachwycała, a panna młoda prezentowała się w niej wprost fantastycznie. Nasz entuzjazm podzielają też fani projektantki, którzy zasypali jej profil na Instagramie pełnymi zachwytu komentarzami:

Przepięknie i idealnie! To ślub i look moich marzeń!
Cudna! Dużo szczęścia!
Przepięknie! Gratulacje! Śliczna suknia. Dużo szczęścia - pisali internauci.

Ewa Szabatin to nie jedyna polska gwiazda, która wybrała wielkanocny okres na swój ślub. W niedzielę na ślubnym kobiercu stanęła też wokalistka Marika.

Obu gwiazdom życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

 

IN