Marika wzięła ślub! Suknia może wywołać dyskusję. "Fajnie, nie czuć spiny weselnej"

Marika i jej partner powiedzieli sobie "tak". Na ślub została zaproszona Maffashion, dzięki czemu mini relację możemy zobaczyć w sieci.
Marika wzięła ślub "Fajnie, nie czuć spiny weselnej" Marika i jej partner powiedzieli sobie "tak". Na ślub została zaproszona Maffashion, dzięki czemu mini relację z uroczystości możemy zobaczyć w sieci. Marika i jej partner powiedzieli sobie "tak". Na ślub została zaproszona Maffashion, dzięki czemu mini relację z uroczystości możemy zobaczyć w sieci. Skromna ceremonia miała miejsce przy Placu Zbawiciela w Warszawie. Wśród gości znaleźli się, między innymi, Maciej Musiał (z którym wokalistka pracowała na planie "Voice of Poland") i Maffashion w towarzystwie Czarka z "Abstrachuje". Na Instagram modelki trafiły dwa zdjęcia ze ślubu, dzięki czemu możemy zobaczyć, na jaką suknie zdecydowała się Marika. A był to wybór, trzeba przyznać, dosyć oryginalny. "Fajna, skromna suknia i klimat - nie czuć spiny weselnej", "urocza ta torebunia" - pisali internauci w komentarzach.

Skromna uroczystość miała miejsce przy Placu Zbawiciela w Warszawie. Wśród gości znaleźli się, między innymi, Maciej Musiał (z którym wokalistka pracowała na planie "Voice of Poland") i Maffashion w towarzystwie Czarka z "Abstrachuje". Na Instagram blogerki trafiły dwa zdjęcia ze ślubu, dzięki czemu możemy zobaczyć, na jaką suknie zdecydowała się Marika. A był to wybór, trzeba przyznać, dosyć oryginalny.

 

Wszystkiego NAJ #Marika #Pawel ????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)

Wszystkiego NAJ #Marika #Pawel ????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)

 

Fajna, skromna suknia i klimat - nie czuć spiny weselnej.
Urocza ta torebunia - pisali internauci w komentarzach.

A jak Wam się podoba?

 

 

EK