Anna Guzik pierwszy raz pokazała córki. Internauci wzruszeni: MAGICZNE zdjęcie

Dla Anny Guzik to wyjątkowe święta, bo pierwsze spędzone z córkami: Basią i Niną. Z tej okazji szczęśliwa mama pochwaliła się uroczym zdjęciem bliźniaczek.
Dzieci Anny Guzik Anna Guzik pierwszy raz pokazała córki. Internauci wzruszeni. Dla Anny Guzik to wyjątkowe święta, bo pierwsze spędzone z córkami: Basią i Niną. Z tej okazji szczęśliwa mama pochwaliła się uroczym zdjęciem bliźniaczek. Dla Anny Guzik to były wyjątkowe święta, bo pierwsze spędzone z córkami: Basią i Niną. Z tej okazji szczęśliwa mama pochwaliła się uroczym zdjęciem bliźniaczek. Anna Guzik od czasu, kiedy kilka tygodni temu została mamą, milczała w mediach społecznościowych. Z okazji świąt wielkanocnych aktorka złożyła jednak fanom życzenia oraz zamieściła wyjątkowe zdjęcie... stóp swoich córek. "Wielkanoc to czas radości i nadziei, które pojawiają się po wielkim smutku. Życzymy Wam, żeby te Święta, spędzone w gronie najbliższych, były dla Was źródłem siły, otuchy i wiary w drugiego człowieka. I niech będą dla Was wyjątkowe. Dla nas są. Anna Guzik z rodziną" - napisała Guzik. Artystyczny kadr ma w sobie coś magicznego. Internauci byli poruszeni. Zgadzacie się z zachwytami fanów? My w stu procentach tak.

Anna Guzik od czasu, kiedy kilka tygodni temu została mamą, milczała w mediach społecznościowych. Z okazji świąt wielkanocnych aktorka złożyła jednak fanom życzenia oraz zamieściła wyjątkowe zdjęcie... stóp swoich córek.

Opublikowany przez Anna Guzik na  27 marca 2016
Wielkanoc to czas radości i nadziei, które pojawiają się po wielkim smutku. Życzymy Wam, żeby te Święta, spędzone w gronie najbliższych, były dla Was źródłem siły, otuchy i wiary w drugiego człowieka. I niech będą dla Was wyjątkowe. Dla nas są. Anna Guzik z rodziną - napisała Guzik.

Artystyczny kadr ma w sobie coś magicznego. Internauci byli poruszeni:

Coś pięknego Aniu.
Magiczne zdjęcie.

Zgadzacie się z zachwytami fanów? My w 100% tak :)

WJ