Kuba Wojewódzki na świątecznej przejażdżce. Dwa luksusowe samochody i TEN strój. Fani krytykują: Niezły obciach

Kuba Wojewódzki wybrał się na świąteczną przejażdżkę i były mu do tego potrzebne aż dwa luksusowe auta. "Lansik" - pisali internauci.
Wojewódzki na przejażdżce Dwa luksusowe samochody Kuba Wojewódzki wybrał się na świąteczną przejażdżkę i były mu do tego potrzebne aż dwa luksusowe auta. "Lansik" - pisali internauci. Kuba Wojewódzki uwielbia chwalić się swoimi luksusowymi samochodami. Trochę jednak dziwi, że na wielkanocną przejażdżkę były mu potrzebne aż dwa. Srebrne porshe i pomarańczowe lamborghini wyglądają nieco kuriozalnie na małej, wiejskiej drodze. Ubiór showmana też specjalnie nie komponuje się z luksusowymi autami. Zdjęcie najlepiej podsumowuje komentarz samego Wojewódzkiego - ironiczny i w sedno. #Wielkanoc#Świątecznie ubrane wieśniaki wyjechały w pole. Alleluja. Co internauci na to? Nie pozostawili na Wojewódzkim suchej nitki: Wyglądasz na tym zdjęciu jak typowy Polak w Niemczech. Fanom nie przypadł do gustu szczególnie ubiór dziennikarza: Faktycznie, ubranie niezły obciach. Samokrytyka właściwa. Uzasadniona krytyka?

Kuba Wojewódzki uwielbia chwalić się swoimi luksusowymi samochodami. Trochę jednak dziwi, że na wielkanocną przejażdżkę były mu potrzebne aż dwa. Srebrne porshe i pomarańczowe lamborghini wyglądają nieco kuriozalnie na małej, wiejskiej drodze. Ubiór showmana też specjalnie nie komponuje się z luksusowymi autami. Zdjęcie najlepiej podsumowuje komentarz samego Wojewódzkiego - ironiczny i w sedno.

#Wielkanoc#Świątecznie ubrane wieśniaki wyjechały w pole. Alleluja.

#wielkanoc#swiatecznie#ubrane#wiesniaki#wyjechaly#w#pole#aleluja

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Co internauci na to? Nie pozostawili na Wojewódzkim suchej nitki:

Wyglądasz na tym zdjęciu jak typowy Polak w Niemczech.

Fanom nie przypadł do gustu szczególnie ubiór dziennikarza:

Faktycznie, ubranie niezły obciach.
Samokrytyka właściwa.

Uzasadniona krytyka?

WJ