Gigi Hadid już znacie, ale to jej siostra została modelką roku. Jest równie SEXY, a jej chłopak to GWIAZDA muzyki!

Bella Hadid jest młodszą siostrą Gigi Hadid. Powtórzyła jej sukces i została modelką roku. Jej zdjęcia robią wrażenie!
Poznajcie siostrę Gigi Hadid Powtórzyła sukces Gigi i została modelką roku. Jej zdjęcia robią wrażenie! Bella Hadid obecnie jest jedną z najbardziej docenianych modelek w branży. Niedawno została okrzyknięta modelką roku. Chociaż nie jest jeszcze tak bardzo znana jak jej siostra, Gigi Hadid, to wkrótce może to się zmienić. Młodsza Hadid prezentowała kolekcje takich domów mody jak Givenchy, Chanel czy Miu Miu. A jak prezentuje się prywatnie? Wygląda seksownie nawet w dresie. Figurę ma obłędną i nie wstydzi się jej pokazywać. Bella w tym roku skończy 20. lat (Gigi jest o rok starsza). Musimy przyznać, że chociaż dostrzegalne jest podobieństwo między siostrami, to jednak Bella wygląda nieco poważniej (ale równie sexy!). Prywatnie, spotyka się z popularnym wokalistą The Weeknd, którego piosenki znacie m.in. z filmu "50 twarzy Greya". A jak Wam się podoba Bella? Myślicie, że zostanie gwiazdą jak jej siostra?

Bella Hadid obecnie jest jedną z najbardziej docenianych modelek w branży. Niedawno została okrzyknięta modelką roku. Chociaż nie jest jeszcze tak bardzo znana jak jej siostra, Gigi Hadid, to wkrótce może to się zmienić. Młodsza Hadid prezentowała kolekcje takich domów mody jak Givenchy, Chanel czy Miu Miu. A jak prezentuje się prywatnie? Prezentuje się seksownie nawet w dresie. Figurę ma obłędną i nie wstydzi się jej pokazywać. Ostatnie jej zdjęcia wykonano w Nowym Jorku - do dresowych spodni dobrała krótką bluzkę, pod którą nie założyła stanika.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Bella w tym roku skończy 20. lat (Gigi jest o rok starsza). Musimy przyznać, że chociaż dostrzegalne jest podobieństwo między siostrami, to jednak Bella wygląda nieco poważniej (ale równie sexy! Jej Instagram, aż kipi od gorących fotek). Prywatnie, spotyka się z popularnym wokalistą The Weeknd, którego piosenki znacie m.in. z filmu "50 twarzy Greya".

A jak Wam się podoba Bella? Myślicie, że zostanie gwiazdą jak jej siostra?

 

KS