Adam Sztaba bierze ślub. Zaprosi byłą partnerkę? Zaskakujące wyznanie Szelągowskiej. "Życzę mu..."

Według doniesień mediów. Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska w przyszłym roku wezmą ślub. Pojawiły się też spekulacje, że zaproszenie na uroczystość dostanie była partnerka muzyka. Co ona na to?
Ślub Sztaby Adam Sztaba bierze ślub. Zaprosi byłą partnerkę? Według doniesień mediów Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska w przyszłym roku wezmą ślub. Czy była partnerka muzyka dostanie zaproszenie? Według doniesień mediów Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska w przyszłym roku wezmą ślub. Pojawiły się też spekulacje, że zaproszenie na uroczystość dostanie była partnerka muzyka. Co ona na to? Adam Sztaba i Dorota Szelągowska byli parą przez dwanaście lat. Po rozpadzie związku, juror "Must Be The Music" związał się z Agnieszką Dranikowską. Parze na początku tego roku urodził się syn Leopold, w przyszłym, jak donoszą media, mają wziąć ślub. Pojawiła się też w nich informacja o tym, że Szelągowska zostanie zaproszona na wesele. Co ona na to? - Nic nie wiem o tej uroczystości, ale życzę Adamowi wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że tym razem ułoży mu się lepiej - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium". Dorota Szelągowska również ułożyła już sobie życie u boku nowej miłości. Opowiadała o nim już w listopadzie zeszłego roku.

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska byli parą przez dwanaście lat. Po rozpadzie związku, juror "Must Be The Music" związał się z Agnieszką Dranikowską. Parze na początku tego roku urodził się syn Leopold, w przyszłym, jak donoszą media, mają wziąć ślub. Pojawiła się też w nich informacja o tym, że Szelągowska zostanie zaproszona na wesele. Co ona na to?

Nic nie wiem o tej uroczystości, ale życzę Adamowi wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że tym razem ułoży mu się lepiej - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Dorota Szelągowska również ułożyła już sobie życie u boku nowej miłości. Opowiadała o nim już w listopadzie zeszłego roku.

EK

Więcej o:
Komentarze (4)
Adam Sztaba bierze ślub. Zaprosi byłą partnerkę? Zaskakujące wyznanie Szelągowskiej. "Życzę mu..."
Zaloguj się
 • Gość: iwa

  Oceniono 12 razy 12

  Piękna jest ta Szelągowska, śliczna. Nie ma czym porównać do nastepczyni

 • Gość: Jolita

  Oceniono 11 razy 11

  Gdzie on miał oczy.

 • Gość: kry.

  Oceniono 10 razy 8

  Kobieta z klasą.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  o sztaba ale brzydka ta druga baba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX