Córka Adama Małysza ma już 18 lat i... debiut w "DD TVN" za sobą. Kim jest i co robi na co dzień? Czy tata jest zazdrosny o jej kolegów?

Karolina Małysz zaliczyła swój telewizyjny debiut w "Dzień Dobry TVN". O czym opowiedziała 18-letnia córka Adama Małysza?

Karolina Małysz, córka Adama Małysza i jego żony Izy, skończyła niedawno 18 lat. Córka słynnego skoczka narciarskiego coraz chętniej pokazuje się w mediach, a w miniony weekend zaliczyła nawet debiut w programie "Dzień Dobry TVN".

W rozmowie z Filipem Chajzerem, w której towarzyszyła również jej mama, Małyszówna opowiedziała co nieco o sobie i tym, jak wygląda na co dzień jej życie.

Nastolatka zdradziła, że nie przepada za imprezami, jednak swoje ostatnie urodziny uczciła w wyjątkowy sposób.

Nie przepadam za imprezami, jestem spokojnym typem osoby. Zrobiłam sobie taką inną 18-tkę. Mam urodziny w Halloween i zrobiłam przebieraną, bawiliśmy się do rana - wyznała Karolina Małysz.

Córka Adama Małysza na co dzień uczy się w zespole szkół gastronomiczno-hotelarski, a już niedługo planuje wyprowadzić się z rodzinnego domu.

Uczę się w zespole szkół gastronomicznych, jestem na obsłudze turystycznej, dlatego mogę otworzyć biuro podróży, pracować w informacji turystycznej. Marzy mi się Kraków na studia - powiedziała Małysz. - Smoka się nie boję. Smogu też - dodała żartobliwie.

Karolina wyrosła na piękną kobietę, która z pewnością cieszy się dużym powodzeniem wśród rówieśników. Czy skoczek narciarski ma problem z zainteresowaniem, jakie wzbudza jego ukochana jedynaczka?

Tata nie jest o mnie zazdrosny - wyznała Karolina Małysz.

Myślicie, że córka Adama Małysza jest podobna do swojego ojca?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (11)
Córka Adama Małysza ma już 18 lat i... debiut w "DD TVN" za sobą. Kim jest i co robi na co dzień? Czy tata jest zazdrosny o jej kolegów?
Zaloguj się
 • Gość: jako_gość

  Oceniono 4 razy 4

  Żeby się tylko nie trafił Adasiowi taki zięciu jak Tajnerowi.

 • marcosek1

  0

  Nie padło tu standardowe pytanie czy zamierza pójść w ślady ojca i kiedy wreszcie zobaczymy ją na skoczni.

 • zalep

  0

  Dobrane towarzycho redakcyjne.

 • Gość: jurny

  Oceniono 2 razy 0

  w sam raz dla Wojewódzkiego

 • stach_79

  0

  Pieprzone prostownice...

 • Gość: Mateja

  0

  Tak szczerze mowiac to lekki czorcik z tej dziewczny

 • badziewiak66

  0

  A co z dziećmi Matei ?

 • Gość: a_ojciec_gdzie

  Oceniono 1 raz -1

  Dobrze że w domu TV to mogła czasem ojca zobaczyć ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX