Kasia Stankiewicz o dawnych relacjach z Jansonem "Bałam się go". Teraz wróciła do Varius Manx. Dobra decyzja?

Kasia Stankiewicz po latach przerwy wróciła do Varius Manx. Ta decyzja nieco dziwi biorąc pod uwagę, jak wspomina współpracę z Robertem Jansonem.
Stankiewicz wróciła do Varius Manx Jej decyzja dziwi ze względu na historię relacji z Jansonem Kasia Stankiewicz po latach przerwy wróciła do Varius Manx. Ta decyzja nieco dziwi, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak wspomina współpracę z Robertem Jansonem. Kasia Stankiewicz zyskała sławę jako wokalistka Varius Manx, ale gdy zespół był u szczytu popularności, odeszła. Jej decyzja była wówczas sporym zaskoczeniem. Co nią kierowało? W programie "Na językach" Stankiewicz wyznała, że powodem odejścia były jej trudne relacje z Robertem Jansonem, liderem Varius Manx. - Nasze relacje z Robertem Jansonem były w zasadzie żadne. Zwyczajnie się go bałam - powiedziała. Nie tylko to było jednak przyczyną kontrowersyjnej decyzji piosenkarki. Ponoć Janson nie doceniał finansowo swoich wokalistek, co wcześniej sprowokowało do odejścia także Anitę Lipnicką. - Chodziło o Zaiksy - twierdzi Agnieszka Jastrzębska. Przecież Anita Lipnicka mówiła o tym wprost. Rozdział pieniędzy w zespole nie był sprawiedliwy. Mimo tych kiepskich doświadczeń, Stankiewicz postanowiła jednak wrócić do Varius Manx. W tym roku zespół planuje trasę z okazji 25-lecia istnienia. Pójdziecie na koncert?

Kasia Stankiewicz zyskała sławę jako wokalistka Varius Manx, ale będąc u szczytu popularności odeszła z zespołu. Jej decyzja była wówczas sporym zaskoczeniem. Co nią kierowało? W programie "Na językach" Stankiewicz wyznała, że powodem odejścia były jej trudne relacje z Robertem Jansonem, liderem Varius Manx.

Nasze relacje z Robertem Jansonem były w zasadzie żadne. Zwyczajnie się go bałam - powiedziała.

Nie tylko to było jednak przyczyną kontrowersyjnej decyzji piosenkarki. Ponoć Janson nie doceniał finansowo swoich wokalistek, co wcześniej sprowokowało do odejścia także Anitę Lipnicką.

Chodziło o Zaiksy - twierdzi Agnieszka Jastrzębska. Przecież Anita Lipnicka mówiła o tym wprost. Rozdział pieniędzy w zespole nie był sprawiedliwy.

Mimo tych kiepskich doświadczeń, Stankiewicz postanowiła jednak wrócić do Varius Manx. W tym roku zespół planuje trasę z okazji 25-lecia istnienia. Pójdziecie na koncert?

WJ

Więcej o:
Komentarze (6)
Kasia Stankiewicz o dawnych relacjach z Jansonem "Bałam się go". Teraz wróciła do Varius Manx. Dobra decyzja?
Zaloguj się
 • Gość: jaś

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież to zwykły oszust,to co zrobił z Lipnicką to szczyt chamstwa,zarabiali krocie a Lipnickiej płacił na lizaka,gdyby Lipnicka prędzej go opuściła nikt pewnie nie wiedziałby co to za zespół,bo tylko jej udział zapewnił zespołowi rozgłos.Stankiewicz pewnie jest pod ścianą i korzysta z każdej okazji,z takimi ludżmi jak Janson nie prowadzi się interesów.

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  ten koles z ryja jest mocno zagadkowy...

 • Gość: bla

  Oceniono 1 raz 1

  dla mnie najlepszy wokal Varius...

 • lastone

  Oceniono 1 raz 1

  widziałam oooorła cieeń!

 • Gość: gaga

  Oceniono 2 razy -2

  Wygląda jakby miała przynajmniej 50-tkę. Brzydka kobieta. No i te odstające wielkie uszy!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX