Jego odejście z One Direction było SZOKIEM. Zdradza powody. "Wiele restrykcyjnych zasad". Nie mógł... CO?!

Zayn Malik odszedł z One Direction rok temu ku rozpaczy fanek na całym świecie. Jak dziś tłumaczy swoją kontrowersyjną decyzję?

Zayn Malik po odejściu z brytyjskiej grupy One Direction świetnie sobie radzi z solową karierą, ale oddane fanki zespołu wciąż przeżywają jego decyzję. Tym bardziej więc może im się nie spodobać wywiad, jakiego wokalista udzielił magazynowi "Complex". Malik wyznał, że nigdy nie czuł się dobrze w popowym bandzie, gdzie musiał dostosować się do bardzo restrykcyjnych zasad - zarówno w kwestii wyglądu jak i stylu życia.

Nie mogłem być sobą i czułem się sfrustrowany - mówi. Było wiele restrykcyjnych zasad, a jedną z nich był zakaz noszenia brody. Przez nią wyglądałem po prostu starzej od pozostałych członków zespołu. Ostatecznie zbuntowałem się, gdy byłem starszy i zdecydowałem się zachować zarost.

To jednak nie był jedyny problem. Malik czuł się bardzo ograniczony artystycznie.

Jak można napisać piosenkę z perspektywy pięciu osób? - pyta retorycznie. Teraz mogę mówić o wszystkim, co mnie pasjonuje.

 

ONE DIRECTIONBULLS

Co jednak ostatecznie przesądziło o odejściu Zayna z grupy? Ogromna popularność One Direction sprawiła, że piosenkarz praktycznie nie miał prywatnego życia.

 

Odszedłem, bo chciałem być normalnym 22-latkiem, który może się relaksować i mieć trochę prywatności z dala od światła fleszy - oświadczył prasie tuż po odejściu.

Nie dziwimy się zatem. Teraz Zayn z pewnością ma dużo więcej czasu, który może poświęcić swojej pięknej dziewczynie Gigi Hadid - ku rozpaczy fanek ;-)

WJ