Syn Michała Wiśniewskiego trafił do szpitala. Niezbędna była operacja. "Samopoczucie jest już niezłe"

Syn Michała Wiśniewskiego trafił w piątek do szpitala. Okazało się, że to był atak wyrostka robaczkowego.
Xavier po operacji Syn Michała Wiśniewskiego trafił do szpitala. Niezbędna była operacja. Syn Michała Wiśniewskiego trafił w piątek do szpitala. Okazało się, że to był atak wyrostka robaczkowego. Xavier przeszedł operację wyrostka robaczkowego. Syn Michała Wiśniewskiego trafił w piątek do szpitala. Okazało się, że to był atak wyrostka robaczkowego. "Xavier Wiśniewski w piątek poczuł się źle podczas pobytu w szkole. Bezpośrednio stamtąd został zawieziony do szpitala, gdzie od razu trafił na stół operacyjny. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i syn piosenkarza wraca do zdrowia" - informuje Futbolowo.pl. Otóż "Wiśnia" jest trochę lżejszy, ponieważ z pomocą odpowiednich służb i wykształconych medyków pozbył się był wyrostka zwanego tu i ówdzie ślepą kiszką. Jak widać na zdjęciu samopoczucie jest już niezłe, a będzie jeszcze lepsze jak już wróci do domu, a potem do treningów. Informacja na stronie sportowej jest nieprzypadkowa. Xavier Wiśniewski jest bowiem członkiem klubu piłkarskiego SEMP Ursynów, w której pełni funkcję bramkarza. Chłopcu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i między słupki bramki.

Xavier Wiśniewski w piątek poczuł się źle podczas pobytu w szkole. Bezpośrednio stamtąd został zawieziony do szpitala, gdzie od razu trafił na stół operacyjny. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i syn piosenkarza wraca do zdrowia - informuje Futbolowo.pl.

Otóż "Wiśnia" jest trochę lżejszy, ponieważ z pomocą odpowiednich służb i wykształconych medyków pozbył się był wyrostka zwanego tu i ówdzie ślepą kiszką. Jak widać na zdjęciu samopoczucie jest już niezłe, a będzie jeszcze lepsze jak już wróci do domu, a potem do treningów.

Informacja na stronie sportowej jest nieprzypadkowa. Xavier Wiśniewski jest bowiem członkiem klubu piłkarskiego SEMP Ursynów, w której pełni funkcję bramkarza.

Chłopcu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i między słupki bramki.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS