Anna Kalczyńska chce wrócić do figury sprzed ciąży. Jak? Jej sposób jest prosty. I skuteczny!

Anna Kalczyńska powiadomiła fanów, że chce schudnąć. I ostro wzięła się do "roboty"! Jej przepis na figurę sprzed trzech porodów nie wydaje się wcale trudny.
Plan Kalczyńskiej Anna Kalczyńska chce wrócić do figury sprzed ciąży. Anna Kalczyńska powiadomiła fanów, że chce schudnąć. I ostro wzięła się do "roboty"! Jej przepis na figurę sprzed trzech porodów nie wydaje się wcale trudny. Anna Kalczyńska powiadomiła fanów, że chce schudnąć. I ostro wzięła się do "roboty"! Jej przepis na figurę sprzed trzech porodów nie wydaje się wcale trudny. Anna Kalczyńska zdecydowała, że chce schudnąć. Też dziwicie się z czego? Okazuje się, że marzeniem dziennikarki jest figura sprzed trzech porodów - chce ważyć 52 kg, czyli dokładnie 8 kg mniej niż teraz. Jak przyznała w swoim ostatnim wpisie na Instagramie, 1/4 już za nią. Jak teraz wygląda? Prawdę mówiąc nie widzimy zbyt dużej różnicy. Kalczyńska była i jest szczupła, a jednocześnie bardzo kobieca. Magazyn "Flesz" rozmawiał z prezenterką "DD TVN" i dowiedział się, jak zamierza ona chudnąć. Dieta oraz ćwiczenia, to wiadomo. Ale są szczegóły! - Stosuję bezpieczną dietę. Jem dużo warzyw, mięso, ryby, zupy i kasze. Zero cukru, pieczywa i makaronów. I, oczywiście, sporo ruchu - mówi. Jak podaje "Flesz" Kalczyńska trzy razy w tygodniu ćwiczy z trenerem personalnym ("głównie brzuszki i pompki"), nie rezygnuje też z biegania. - Nie korzystam też z windy i dźwigam zakupy, żeby wyrabiać mięśnie. Kiedy mogę, rezygnuję z samochodu na rzecz szybkiego spaceru - przyznaje dziennikarka.

Anna Kalczyńska zdecydowała, że chce schudnąć. Też dziwicie się z czego? Okazuje się, że marzeniem dziennikarki jest figura sprzed trzech porodów - chce ważyć 52 kg, czyli dokładnie 8 kg mniej niż teraz. Jak przyznała w swoim ostatnim wpisie na Instagramie 1/4 już za nią. Jak teraz wygląda? Prawdę mówiąc nie widzimy zbyt dużej różnicy. Kalczyńska była i jest szczupła, a jednocześnie bardzo kobieca.

2kg mniej. 1/4 celu #bikinichallenge #bodyshaping trzymajcie kciuki!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

2kg mniej. 1/4 celu #bikinichallenge #bodyshaping trzymajcie kciuki!!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

 

Magazyn "Flesz' rozmawiał z prezenterką "DD TVN" i dowiedział się, jak zamierza chudnąć. Dieta oraz ćwiczenia, to wiadomo. Ale są szczegóły!

Stosuję bezpieczną dietę - mówi. - Jem dużo warzyw, mięso, ryby, zupy i kasze. Zero cukru, pieczywa i makaronów. I, oczywiście, sporo ruchu.

Jak podaje "Flesz" Kalczyńska 3 razy w tygodniu ćwiczy z trenerem personalnym ("głównie brzuszki i pompki"), nie rezygnuje też z biegania.

Nie korzystam też z windy i dźwigam zakupy, żeby wyrabiać mięśnie. Kiedy mogę, rezygnuję z samochodu na rzecz szybkiego spaceru - przyznaje dziennikarka.

 

 

JM