Doda nie dostała zaproszenia na ślub Radosława Majdana. Wokalistka komentuje: W swoim stylu zapytałam go...

Doda nie pojawi się na ślubie swojego byłego męża z Małgorzatą Rozenek?
Ślub bez Dody Doda nie dostała zaproszenia na ślub Radosława Majdana. Doda nie pojawi się na ślubie swojego byłego męża z Małgorzatą Rozenek? Nie wynika to jednak z żadnych nieporozumień między eksmałżonkami. Doda jeszcze kilka miesięcy temu ochoczo zapewniała, że z wielką radością nie tylko pojawi się na ślubie swojego byłego męża Radosława Majdana z Małgorzatą Rozenek, ale również zaśpiewa młodej parze. Niestety, wygląda na to, że Rabczewska nie będzie miała okazji spełnić tego marzenia, bo... nie dostanie zaproszenia na ceremonię. Nie wynika to jednak z żadnych nieporozumień między eksmałżonkami, lecz ze złożonej dawno temu obietnicy. - Pamiętam, jak kiedyś leżeliśmy na plaży w Izraelu, jeszcze jako młody, początkujący związek i ja oczywiście w swoim stylu zapytałam go: Jak się rozstaniemy i będziemy wiązać się z kimś innym, to myślisz, że zaprosimy się na swoje śluby? Radek odpowiedział na to: "Oczywiście, że nie! Więc pamiętaj, żeby mnie nie zapraszać, bo ja ciebie nie zaproszę". I to chyba wciąż aktualne... - wyznała w rozmowie z "Faktem" Doda. Czy to oznacza jednak, że gwiazda jest smutna lub zła na Majdana i Rozenek? Nic z tych rzeczy! - Oczywiście życzę mu wszystkiego najlepszego! - powiedziała dziennikarzom tabloidu Rabczewska. Kto wie, być może Radosław Majdan po przeczytaniu tych wypowiedzi swojej byłej żony jednak zdecyduje się zaprosić ją na wesele?

Doda jeszcze kilka miesięcy temu ochoczo zapewniała, że z wielką radością nie tylko pojawi się na ślubie swojego byłego męża Radosława Majdana z Małgorzatą Rozenek, ale również zaśpiewa młodej parze. Niestety, wygląda na to, że Rabczewska nie będzie miała okazji spełnić tego marzenia, bo... nie dostanie zaproszenia na ceremonię. Nie wynika to jednak z żadnych nieporozumień między eksmałżonkami, lecz ze złożonej dawno temu obietnicy.

Pamiętam, jak kiedyś leżeliśmy na plaży w Izraelu, jeszcze jako młody, początkujący związek i ja oczywiście w swoim stylu zapytałam go: Jak się rozstaniemy i będziemy wiązać się z kimś innym, to myślisz, że zaprosimy się na swoje śluby? Radek odpowiedział na to: "Oczywiście, że nie! Więc pamiętaj, żeby mnie nie zapraszać, bo ja ciebie nie zaproszę". I to chyba wciąż aktualne... - wyznała w rozmowie z "Faktem" Doda.

Czy to oznacza jednak, że gwiazda jest smutna lub zła na Majdana i Rozenek? Nic z tych rzeczy!

Oczywiście życzę mu wszystkiego najlepszego! - powiedziała dziennikarzom tabloidu Rabczewska.

Kto wie, być może Radosław Majdan po przeczytaniu tych wypowiedzi swojej byłej żony jednak zdecyduje się zaprosić ją na wesele?

 

IN