Agnieszka Hyży zakłada swój magazyn. To dlatego zniknęła z mediów? Powód jest inny. "To dało mi się we znaki"

Agnieszka Hyży rozwija skrzydła. Gwiazda zostanie specjalistką od tematyki ślubnej?
Agnieszka Hyży zakłada swój magazyn Dziennikarka rozwija skrzydła. Zostanie specjalistką od tematyki ślubnej? Agnieszka Hyży założyła pismo o tematyce ślubnej. Praca nad magazynem "Wedding Show" trwała już od roku i to dlatego prezenterka mocno ograniczyła w tym czasie swoją obecność w mediach. Nie był to jednak jedyny powód, dla którego Popielewicz postanowiła trochę rzadziej bywać na salonach. Zamieszanie związane ze szczerym wywiadem, jakiego udzieliła jednemu z pism Maja Hyży, mocno odbiło się na wizerunku gwiazdy i jej męża, Grzegorza Hyżego. Nic dziwnego, że gwiazdorska para chciała trochę odpocząć od blasku fleszy. Musiałam się wyciszyć. Medialne zamieszanie wokół naszej rodziny dało nam się mocno we znaki - mówiła gwiazda w rozmowie z magazynem "Flesz". Teraz jednak jest już gotowa na powrót do pracy na najwyższych obrotach. Agnieszka Hyży wyrasta powoli na prawdziwą specjalistkę od tematyki ślubnej: poza wydawaniem nowego pisma dla par młodych, które ukaże się na rynku w połowie maja, gwiazda organizuje również duże targi ślubne w Warszawie. Do sprawy pochodzi profesjonalnie: Chciałabym odczarować myślenie o ślubach i weselach w kategoriach przaśnej rozrywki - mówi. Niedługo Hyży poprowadzi też własny program o tematyce ślubnej na antenie Polsat Cafe. Będziecie oglądać?

Agnieszka Hyży została redaktor prowadzącą nowego pisma o tematyce ślubnej. Praca nad magazynem "Wedding Show" trwała już od roku i to dlatego prezenterka mocno ograniczyła w tym czasie swoją obecność w mediach.

Nie był to jednak jedyny powód, dla którego Popielewicz postanowiła trochę rzadziej bywać na salonach. Zamieszanie związane ze szczerym wywiadem, jakiego udzieliła jednemu z pism Maja Hyży, mocno odbiło się na wizerunku gwiazdy i jej męża, Grzegorza Hyżego. Nic dziwnego, że gwiazdorska para chciała trochę odpocząć od blasku fleszy.

Musiałam się wyciszyć. Medialne zamieszanie wokół naszej rodziny dało nam się mocno we znaki - powiedziała w rozmowie z magazynem "Flesz" Hyży.

Teraz jednak prezenterka jest już gotowa na powrót do pracy na najwyższych obrotach. Hyży wyrasta powoli na prawdziwą specjalistkę od tematyki ślubnej: poza wydawaniem nowego pisma dla par młodych, które ukaże się na rynku w połowie maja, gwiazda organizuje również duże targi ślubne w Warszawie. Do sprawy pochodzi profesjonalnie:

Chciałabym odczarować myślenie o ślubach i weselach w kategoriach przaśnej rozrywki - mówi.

Niedługo Hyży poprowadzi też własny program o tematyce ślubnej na antenie Polsat Cafe. Będziecie oglądać?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (3)
Agnieszka Hyży zakłada swój magazyn. To dlatego zniknęła z mediów? Powód jest inny. "To dało mi się we znaki"
Zaloguj się
 • Gość: kika

  0

  To jej nazwisko zniknęło, a nie ona;)

 • Gość: love

  0

  "Medialne zamieszanie dało nam się mocno we znaki" - i dlatego poleciałam do kolejnego szmatławca się wyżalić :>

 • Gość: pięknakotka

  0

  nie piszcie proszę GWIAZDORSKA PARA jakie gwiazdy, sami je lansujecie, bo oni to niewiele sobą reprezentują, mam takie zdanie i proszę mnie hejtować za ten przywilej, wszystkim myślącym inaczej , miłego dnia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX