Zofia Ślotała pokazała zdjęcie córki. "Wieczorne rozmowy w tiulu". Fani zachwyceni: Słodkie

Zofia Ślotała rzadko pokazuje fotografie córki. Tą fani uznali za jedną ze słodszych, jaką widzieli.
Zofia Ślotała pokazała zdjęcie córki "Wieczorne rozmowy w tiulu" Zofia Ślotała wstawiła na Instagram zdjęcie swojej 8-miesięcznej córki, Ranii Konstancji. Bohaterami są tym razem małe stopy dziewczynki i tiulowa spódniczka. Zofia Ślotała wstawiła na Instagram zdjęcie swojej 8-miesięcznej córki, Ranii Konstancji. Stylistka konsekwentnie unika pokazywania twarzy dziecka. Bohaterami są tym razem małe stopy dziewczynki i tiulowa spódniczka. Wieczorne rozmowy w tiulu #prawdziwa #dama #kochamtenmoment #stopki - podpisała je. Fani niemal jednogłośnie uznali to zdjęcie za jedne ze słodszych, jakie widzieli. Fotografia jest tym cenniejsza, że stylistka w ogóle rzadko pokazuje zdjęcia córki. Ostatnio np. udokumentowała moment, w którym "mikrus szalał na skuterze". Pokazywała też stylizację Ranii.

Zofia Ślotała wstawiła na Instagram zdjęcie swojej 8-miesięcznej córki, Ranii Konstancji. Stylistka konsekwentnie unika pokazywania twarzy dziecka. Bohaterami są tym razem małe stopy dziewczynki i tiulowa spódniczka.

Wieczorne rozmowy w tiulu #prawdziwa #dama #kochamtenmoment #stopki - podpisała je.

Wieczorne rozmowy w tiulu ??????? #prawdziwa #dama #kochamtenmoment #stopki

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Fani niemal jednogłośnie uznali to zdjęcie za jedne ze słodszych, jakie widzieli.

Komentarze na Instagram.com/miss_zi Instagram.com/miss_zi

Fotografia jest tym cenniejsza, że stylistka w ogóle rzadko pokazuje zdjęcia córki. Ostatnio np. udokumentowała moment, w którym "mikrus szalał na skuterze". Pokazywała też stylizację Ranii. A skoro już o stylizacjach mowa, zobaczcie, jak Ślotała prezentowała się na premierze charytatywnego kalendarza Omeny Mensah. Uwagę zwracała wtedy jej przepiękna spódnica.

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (10)
Zofia Ślotała pokazała zdjęcie córki. "Wieczorne rozmowy w tiulu". Fani zachwyceni: Słodkie
Zaloguj się
 • Gość: Alincia

  0

  Czy te wszystkie telewizyjne i gazeciarskie pindy są w stanie wychować dziecko tak bezinteresownie i bez pokazywania swoich dzieci i ich ciuszków ( !?!?!?), które zresztą dostały za darmo w zamian za pseudoreklamę "w mediach społecznościowych"?!?!

 • Gość: Jagnaaa

  0

  c zym jest "Zofia Ślotała"? Pani znana z tego, że sypia z ludźmi znanymi z tabloidów. Sama sobą NICZEGO A NIE reprezentuje. Kto to taki? Dawniej - na takie ślotały mówiono "metresy" albo gorzej. A ta "pani" taka dumna z siebie. I po kiego piszecie o jakiś tam falbankach tej metresy. Wstyd.

 • Gość: Jagusiaaa

  0

  a co to jest "Zosia Ślotała" ? Bo nie kojarzę... pani znana z tego że - znana gdzieś tam?

 • Gość: beta

  0

  Ratunku! Ta pani przez chwilę była kochanką aktora Szyca i tyle. Nic więcej. Po co powoływać się na jej wpisy? Kogo to obchodzi? Może coś z sensem byście napisali? Może jeszcze by można znaleźć w Polsce kogoś, kto coś potrafi i w dodatku można to interesująco opisać?

 • baba_jaga

  0

  Ślotała jest bardziej przechodzona jak materace na ekspozycji w Ikei :-)

 • Gość: gosc

  0

  czy to ten stary materac Szyca?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX