Eurowizja 2016. Michał Szpak zdradza szczegóły swojego występu. Czegoś innego się spodziewaliśmy

Michał Szpak na scenie wygląda jak kolorowy ptak. Można byłoby się zatem spodziewać, że na Eurowizji choreografia do jego występu będzie zapierać dech w piersiach.
Michał Szpak o Eurowizji Michał Szpak na scenie wygląda jak kolorowy ptak Michał Szpak opowiedział o szczegółach swojego występu na festiwalu Eurowizja 2016 w Sztokholmie. Piosenkarz postawił na szczerość i prostotę przekazu. Michał Szpak, w rozmowie z TVP.Info opowiedział o szczegółach swojego występu na festiwalu Eurowizja 2016 w Sztokholmie. Wygląda na to, że piosenkarz postawił na szczerość i prostotę przekazu. Jestem osobą, która do muzyki podchodzi w sposób naturalny. Nie będę wymyślał żadnych układów choreograficznych, nie będę robił na scenie żadnych fiflaków. Po prostu stanę i będę czarował swoim głosem, spojrzeniem i mową ciała - mówił. Zanim jednak podbije (oby) scenę eurowizyjną, pojedzie w krótkie turnee po europejskich miastach - odwiedzi między innymi Amsterdam, Londyn i Rygę. Szansę na podbicie Europy ma, ponieważ jego piosenka, "Color Of Your Life", ma wpadającą w ucho, typowo festiwalową melodię. Cały utwór jest patetyczny, wzniosły, jest festiwalowy przede wszystkim. Ludzie, słuchając tych wszystkich eurowizyjnych propozycji, niewiele jest w tym roku takich utworów. Raczej przeważają utwory, które skupiają się na muzyce dance, a siła "Color of Your Life" tkwi w prostocie - tłumaczył. Michał Szpak polskie eliminacje do konkursu Eurowizji wygrał, pokonując między innymi faworytki: Edytę Górniak i Margaret. Górniak, komentując to potem, miała problemy z przypomnieniem sobie nazwiska Szpaka. Piosenkarz, w rozmowie z Kubą Wojewódzki powiedział, że było mu zwyczajnie przykro.

Michał Szpak, w rozmowie z TVP.Info opowiedział o szczegółach swojego występu na festiwalu Eurowizja 2016 w Sztokholmie. Wygląda na to, że piosenkarz postawił na szczerość i prostotę przekazu.

Jestem osobą, która do muzyki podchodzi w sposób naturalny. Nie będę wymyślał żadnych układów choreograficznych, nie będę robił na scenie żadnych fiflaków. Po prostu stanę i będę czarował swoim głosem, spojrzeniem i mową ciała - mówił.

Zanim jednak podbije (oby) scenę eurowizyjną, pojedzie w krótkie turnee po europejskich miastach - odwiedzi między innymi Amsterdam, Londyn i Rygę. Szansę na podbicie Europy ma, ponieważ jego piosenka, "Color Of Your Life", ma wpadającą w uchę, typowo festiwalową melodię.

Cały utwór jest patetyczny, wzniosły, jest festiwalowy przede wszystkim. Ludzie, słuchając tych wszystkich eurowizyjnych propozycji, niewiele jest w tym roku takich utworów. Raczej przeważają utwory, które skupiają się na muzyce dance, a siła "Color of Your Life" tkwi w prostocie - tłumaczył.

Michał Szpak polskie eliminacje do konkursu Eurowizji wygrał, pokonując między innymi faworytki: Edytę Górniak i Margaret. Górniak, komentując to potem, miała problemy z przypomnieniem sobie nazwiska Szpaka. Piosenkarz, w rozmowie z Kubą Wojewódzki powiedział, że było mu zwyczajnie przykro.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS