Mała Ania zagrała GŁÓWNĄ rolę w teledysku. I to disco polo! Jak wypadła?

Mała Ania zagrała w teledysku zespołu disco-polo. To kolejna uczestniczka "Warsaw Shore", która wzięła udział w tego rodzaju projekcie.

Mała Ania otrzymała propozycję wystąpienia w teledysku, debiutującej na rynku muzycznym, grupy Dymex. Gwiazda "Warsaw Shore" w numerze "Zatańcz dla mnie" zagrała dziewczynę głównego bohatera. Zdjęcia do kipu zostały zrealizowane na Podhalu, w Zakopanem - zarówno w plenerze, jak i w nocnym klubie (czyli naturalnym środowisku Małej Ani ;)). Celebrytka tańczyła, a na koniec klipu wpadła w objęcia wokalisty, który przyciągnął ją do siebie góralską chustą. Jak można było się domyślać, mimo lekkiej "dramaturgii" (jej bohaterka uciekła z klubu, zostawiając swojego ukochanego), piosenka skończyła się happy endem.

O premierze teledysku poinformowała także na swoim fanpage'u.

Zapraszam do przesłuchania kawałka z moim udziałem. Mój pierwszy teledysk ! Dziękuję Dymex - napisała Mała Ania.

Jak zareagowali fani? Zdania były podzielone. Część fanów obejrzała klip jedynie dlatego, że Mała Ania wzięła w nim udział, a niektórym piosenka przypadła do gustu.

Piosenka nie podoba mi się osobiście.. i podejrzewam , że gdyby nie Ty w tym teledysku, to nikt by nie zalukał tej nutki.
Mi osobiście się wszystko podoba nutka i teledysk, super.
Aniu wybacz mi szczerość, ale jedyne w tym klipie co jest fajnego to Twoja osoba, tylko i wyłącznie, bo muzyka to nie w moim typie.
Piosenka makabryczna. Mała w ogóle nie pasujesz do tego gatunku muzyki. Ale ogólnie gdybym cie nie znała z programu to wyszłaś super!
Zaje*** wyszedł ten teledysk, fajnie Cię pokazali, a piosenka wpada w ucho, jestem na TAK.

Mała Ania to nie pierwsza uczestniczka "Warsaw Shore", która wystąpiła w teledysku. W klipach pojawił się m.in. Wojtek, a Eliza i Ewelina nagrały swoje piosenki.

A Wy jak oceniacie debiut Małej?

 

 

KS