Miley Cyrus wraca do korzeni? W takiej fryzurze nie widzieliśmy jej od lat. Zupełnie jak Hannah Montana!

Miley Cyrus otrzymała angaż do najnowszej produkcji Woody'ego Allena. Są już pierwsze zdjęcia z planu - amerykańska gwiazda łudząco przypomina siebie z czasów serialu "Hannah Montana", który przyniósł jej międzynarodową sławę.

Miley Cyrus powraca do aktorstwa! Artystka, która do tej pory skupiała się na karierze muzycznej (oraz licznych skandalach), otrzymała rolę w serialu Woody'ego Allena. Produkcja, o jeszcze nieznanym tytule, jest realizowana dla serwisu streamingowego Amazon Studios. Serial będzie składać się z sześciu półgodzinnych odcinków - jest to pierwszy serial reżysera, który ma szansę ujrzeć światło dzienne. Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu, z Cyrus w roli głównej. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że wygląda jak serialowa Hannah Montana, w której postać wcielała się w latach 2006-2011. Długie, blond włosy z grzywką i ubrania w stylu hippie. Miley, to naprawdę Ty?!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Czyżby zanosiło się na to, że jej wizerunek nieco złagodnieje? Wiadomo, że plan filmowy to nie jest prawdziwe życie. Jednakże w obliczu ostatnich doniesień o powrocie do dawnego chłopaka, Liama Hemswortha, można przypuszczać, że Cyrus wreszcie przestanie szokować, a skupi się na karierze aktorskiej i muzycznej.

Tęsknicie za "dawną" Miley?

 

KS