"Projekt Lady" ZNIKA z wiosennej ramówki. "Wynika to z szerszej polityki stacji"

"Projektu Lady" nie zobaczymy w najbliższym czasie na antenie TVN. Decyzją stacji, program z udziałem Małgorzaty Rozenek został przesunięty okres wakacyjny.
Program Rozenek znika z wiosennej ramówki "Projektu Lady" nie zobaczymy w najbliższym czasie na antenie TVN Małgorzata Rozenek miała być gwiazdą wiosennej ramówki TVN. Edward Miszczak specjalnie dla niej wykupił nowy format. "Projekt Lady" jest odpowiednikiem hitu BBC "Ladette to Lady". Odcinki show zostały już nakręcone, a Rozenek dumnie promowała swój program na konferencji ramówkowej. Premiera pierwszego odcinka była zaplanowana na marzec. Teraz okazało się, że "Projekt Lady" zobaczymy dopiero w wakacje. Skąd taka decyzja? Z-ca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, tłumaczy, że jest to związane z dużymi zmianami w stacji. To, że "Projekt Lady" nie pojawia się na razie w emisji wynika z szerszej polityki stacji, zmierzającej do większej elastyczności ramówki. Po pierwsze staramy się reagować na sytuację na rynku reklamowym, po drugie dać widzom więcej w sezonach letnim i zimowym, kiedy tradycyjnie w dużych stacjach dominują powtórki - poinformował Czaja w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Jednocześnie twierdzi, że warto czekać na program Rozenek. Jak mówi, on sam jest usatysfakcjonowany z tego, jak wygląda polska wersja reality-show. Jesteśmy zadowoleni z tego, co dotąd zobaczyliśmy i myślę, że widzom ten program też się spodoba - podsumował. Myślicie, że dzięki udziałowi w "Projekcie Lady" Rozenek wróci na szczyt? Jej ostatni program, "Piekielny hotel", okazał się porażką i zniknął z anteny już po pierwszym sezonie.

Małgorzata Rozenek miała być gwiazdą wiosennej ramówki TVN. Edward Miszczak specjalnie dla niej wykupił nowy format. "Projekt Lady" jest odpowiednikiem hitu BBC "Ladette to Lady". Odcinki show zostały już nakręcone, a Rozenek dumnie promowała swój program na konferencji ramówkowej. Premiera pierwszego odcinka była zaplanowana na marzec. Teraz okazało się, że "Projekt Lady" zobaczymy dopiero w wakacje. Skąd taka decyzja? Z-ca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, tłumaczy, że jest to związane z dużymi zmianami w stacji.

To, że "Projekt Lady" nie pojawia się na razie w emisji wynika z szerszej polityki stacji, zmierzającej do większej elastyczności ramówki. Po pierwsze staramy się reagować na sytuację na rynku reklamowym, po drugie dać widzom więcej w sezonach letnim i zimowym, kiedy tradycyjnie w dużych stacjach dominują powtórki - poinformował Czaja w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl

Małgorzata Rozenek Kapif

Jednocześnie twierdzi, że warto czekać na program Rozenek - jest usatysfakcjonowany z tego, jak wygląda polska wersja reality-show.

Jesteśmy zadowoleni z tego, co dotąd zobaczyliśmy i myślę, że widzom ten program też się spodoba - podsumował.

Myślicie, że dzięki udziałowi w "Projekcie Lady" Rozenek wróci na szczyt? Ostatni jej program, "Piekielny hotel", okazał się porażką i zniknął z anteny już po pierwszym sezonie.

 

KS