Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się? Media spekulują o powodzie. "Dla niego to nowość i pewna niezręczność"

O związku Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga jest głośno od kilku miesięcy. Żadne z nich oficjalnie związku nie potwierdziło, a w mediach już zdążyły pojawić się plotki o rozstaniu.
Rozstanie bez związku? Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się? Media spekulują o powodzie. O związku Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga jest głośno od miesięcy. Żadne związku nie potwierdziło, a w mediach już zdążyły pojawić się plotki o rozstaniu. O związku Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga jest głośno od kilku miesięcy. Żadne z nich oficjalnie związku nie potwierdziło, a w mediach już zdążyły pojawić się plotki o rozstaniu. Dominika Kulczyk i Paweł Deląg konsekwentnie nie komentują łączącej ich relacji. Pierwsze doniesienia o romansie pojawiły się we wrześniu zeszłego roku, gdy aktor rozstał się z narzeczoną. Aktor miał się wprowadzić do mieszkania Kulczyk. "Podobno Dominika nie chciała robić kolejnej rewolucji w życiu swoich dzieci, dlatego zaproponowała Pawłowi, żeby zamiast szukać wspólnego domu, na razie zamieszkali u niej w pięknej rezydencji na warszawskim Żoliborzu" - donosi "Życie na Gorąco". Zdaniem tygodnika, to własnie stało się źródłem problemów. Zdaniem znajomych aktora nie jest on do końca zadowolony z takiego rozwiązania, choć pod jednym dachem żyje im się cudownie, to dla Pawła - artysty z wolną duszą - rodzinne życie, w którym nagle zaczyna uczestniczyć, to nowość i pewna niezręczność. W zeszłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Deląg zdążył się już od Kulczyk wyprowadzić. "Nie widywali się, nie mieli dla siebie czasu. Dodatkowo Paweł zawsze podkreślał, że potrzebuje dużo wolności w związku. W pewnym momencie Dominikę to wszystko zmęczyło" - donosił "Dobry Tydzień". "Życie na gorąco" podaje inną wersję wydarzeń. Zdaniem tygodnika związek Kulczyk i Deląga ma się dobrze: "Aktor i jego ukochana nie chcą podejmować żadnych pochopnych decyzji. Wolą najpierw upewnić się, że to, co ich połączyło to prawdziwa miłość" - informują dziennikarze tygodnika.

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg konsekwentnie nie komentują łączącej ich relacji. Pierwsze doniesienia o romansie pojawiły się we wrześniu zeszłego roku, gdy aktor rozstał się z narzeczoną. Aktor miał się wprowadzić do mieszkania Kulczyk.

Podobno Dominika nie chciała robić kolejnej rewolucji w życiu swoich dzieci, dlatego zaproponowała Pawłowi, żeby zamiast szukać wspólnego domu, na razie zamieszkali u niej w pięknej rezydencji na warszawskim Żoliborzu - donosi "Życie na Gorąco".

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg KAPIF.PL

Zdaniem tygodnika, to własnie stało się źródłem problemów.

Zdaniem znajomych aktora, nie jest on do końca zadowolony z takiego rozwiązania, choć pod jednym dachem żyje im się cudownie, to dla Pawła, artysty z wolną duszą, rodzinne życie, w którym nagle zaczyna uczestniczyć, to nowość i pewna niezręczność.

W zeszłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Deląg zdążył się już od Kulczyk wyprowadzić.

Nie widywali się, nie mieli dla siebie czasu. Dodatkowo Paweł zawsze podkreślał, że potrzebuje dużo wolności w związku. W pewnym momencie Dominikę to wszystko zmęczyło - donosił "Dobry Tydzień".

"Życie na gorąco" podaje inną wersję wydarzeń. Zdaniem tygodnika związek Kulczyk i Deląga ma się dobrze.

Aktor i jego ukochana nie chcą podejmować żadnych pochopnych decyzji. Wolą najpierw upewnić się, że to, co ich połączyło to prawdziwa miłość - informują dziennikarze tygodnika.

 

KS

Więcej o:
Komentarze (10)
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się? Media spekulują o powodzie. "Dla niego to nowość i pewna niezręczność"
Zaloguj się
 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 8 razy 6

  Uwielbiam stwierdzenie: bardzo się kochają ale potrzebują dużo wolności w związku ! To tylko u pożal się Boże "celebrytów" może być zawsze inaczej, niż normalnie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Po co Kulczykównie takie typiszcze? Lepszego mogłaby sobie znależć.

 • mgr.nauk

  Oceniono 5 razy 3

  Zyczę im żeby byli razem i żeby dzieliła ich tylko cienka warstwa lateksu.

 • braddock

  Oceniono 4 razy 2

  Na kolacji dominisia wybrała sobie takie przysmaki, że piotruś ogłosił niewypłacalność.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  z bankomatem i kartą płatniczą trudno dobrze się wyspac ----uwiera w dupsko

 • Gość: obserwator

  0

  Tacy-pożal się Boże - "celebryci" nie mogą "normalnie" !!! To zbyt monotonne jak na "takich" ludzi.Tam zawsze musi się "coś" dziać.A tak po prostu - od tego wszystkiego to im się we łbach poprzewracało. Normalni ludzie żyją normalnie- kochają się za zamkniętymi drzwiami, swoje "brudy" piorą w domu, jedzą, piją, s*ają do własnego kibla. Ale "celebryty" muszą: jęczeć, stękać,wyzwierzać się publicznie, bo inaczej pękną,muszą być na językach i okładkach - bo bez tego "ICH NIE MA". Muszą się wpychać "w media". Deląg to stara szmata, wycieruch i dupek do kwadratu. Dominisia też nie lepsza - "słynne" taśmy to ujawniły w całej okazałości.Więc - trafił swój na swego - nie ma się co krygować - RUJA I PORÓBSTWO !!! A w tle spory majątek hahahahahaha .

 • Gość: Torek

  Oceniono 4 razy 0

  może powodem jest to że ona się puszczała w barach, np. u sowy?

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 3 razy -1

  Przecież to tylko przykrywka hahah

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy -1

  wolny duchem to na pewno jest, tolerujac seks tasmy u Sowy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX