Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się? Media spekulują o powodzie. "Dla niego to nowość i pewna niezręczność"

O związku Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga jest głośno od kilku miesięcy. Żadne z nich oficjalnie związku nie potwierdziło, a w mediach już zdążyły pojawić się plotki o rozstaniu.
Rozstanie bez związku? Dominika Kulczyk i Paweł Deląg rozstali się? Media spekulują o powodzie. O związku Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga jest głośno od miesięcy. Żadne związku nie potwierdziło, a w mediach już zdążyły pojawić się plotki o rozstaniu. O związku Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga jest głośno od kilku miesięcy. Żadne z nich oficjalnie związku nie potwierdziło, a w mediach już zdążyły pojawić się plotki o rozstaniu. Dominika Kulczyk i Paweł Deląg konsekwentnie nie komentują łączącej ich relacji. Pierwsze doniesienia o romansie pojawiły się we wrześniu zeszłego roku, gdy aktor rozstał się z narzeczoną. Aktor miał się wprowadzić do mieszkania Kulczyk. "Podobno Dominika nie chciała robić kolejnej rewolucji w życiu swoich dzieci, dlatego zaproponowała Pawłowi, żeby zamiast szukać wspólnego domu, na razie zamieszkali u niej w pięknej rezydencji na warszawskim Żoliborzu" - donosi "Życie na Gorąco". Zdaniem tygodnika, to własnie stało się źródłem problemów. Zdaniem znajomych aktora nie jest on do końca zadowolony z takiego rozwiązania, choć pod jednym dachem żyje im się cudownie, to dla Pawła - artysty z wolną duszą - rodzinne życie, w którym nagle zaczyna uczestniczyć, to nowość i pewna niezręczność. W zeszłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Deląg zdążył się już od Kulczyk wyprowadzić. "Nie widywali się, nie mieli dla siebie czasu. Dodatkowo Paweł zawsze podkreślał, że potrzebuje dużo wolności w związku. W pewnym momencie Dominikę to wszystko zmęczyło" - donosił "Dobry Tydzień". "Życie na gorąco" podaje inną wersję wydarzeń. Zdaniem tygodnika związek Kulczyk i Deląga ma się dobrze: "Aktor i jego ukochana nie chcą podejmować żadnych pochopnych decyzji. Wolą najpierw upewnić się, że to, co ich połączyło to prawdziwa miłość" - informują dziennikarze tygodnika.

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg konsekwentnie nie komentują łączącej ich relacji. Pierwsze doniesienia o romansie pojawiły się we wrześniu zeszłego roku, gdy aktor rozstał się z narzeczoną. Aktor miał się wprowadzić do mieszkania Kulczyk.

Podobno Dominika nie chciała robić kolejnej rewolucji w życiu swoich dzieci, dlatego zaproponowała Pawłowi, żeby zamiast szukać wspólnego domu, na razie zamieszkali u niej w pięknej rezydencji na warszawskim Żoliborzu - donosi "Życie na Gorąco".

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg KAPIF.PL

Zdaniem tygodnika, to własnie stało się źródłem problemów.

Zdaniem znajomych aktora, nie jest on do końca zadowolony z takiego rozwiązania, choć pod jednym dachem żyje im się cudownie, to dla Pawła, artysty z wolną duszą, rodzinne życie, w którym nagle zaczyna uczestniczyć, to nowość i pewna niezręczność.

W zeszłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Deląg zdążył się już od Kulczyk wyprowadzić.

Nie widywali się, nie mieli dla siebie czasu. Dodatkowo Paweł zawsze podkreślał, że potrzebuje dużo wolności w związku. W pewnym momencie Dominikę to wszystko zmęczyło - donosił "Dobry Tydzień".

"Życie na gorąco" podaje inną wersję wydarzeń. Zdaniem tygodnika związek Kulczyk i Deląga ma się dobrze.

Aktor i jego ukochana nie chcą podejmować żadnych pochopnych decyzji. Wolą najpierw upewnić się, że to, co ich połączyło to prawdziwa miłość - informują dziennikarze tygodnika.

 

KS