Doda na imprezie z ogromnym dekoltem. Uwagę zwróciło jednak coś innego. "Usta wymykają się spod kontroli"

Doda pojawiła się na premierze kolekcji "Jeremy Scott Melissa" i jak zwykle wybrała bardzo seksowny strój. Głęboki dekolt nie odwrócił jednak uwagi od nienaturalnie dużych ust wokalistki.
Doda i jej dekolt Doda na imprezie z ogromnym dekoltem. Uwagę zwróciło jednak coś innego. Doda pojawiła się na premierze kolekcji "Jeremy Scott Melissa" w seksownym stroju. Głęboki dekolt nie odwrócił jednak uwagi od jej nienaturalnie dużych ust. Doda pojawiła się na premierze kolekcji "Jeremy Scott Melissa" i jak zwykle wybrała bardzo seksowny strój. Głęboki dekolt nie odwrócił jednak uwagi od nienaturalnie dużych ust wokalistki. Doda uwielbia odważne stylizacje, które eksponują jej sporych rozmiarów biust. Tym razem zdecydowała się na sukienkę mini z głębokim dekoltem i kuszącym wiązaniem. Do tego dobrała futro i... letnie sandałki na szpilce, co stanowiło połączenie dosyć kuriozalne. Większość fanów na Instagramie była jednak zachwycona. Niektóre z komentarzy mogą się jednak Dodzie nie spodobać: "Śliczna, ale te usta wymykają się powoli spod kontroli, niepotrzebnie". Usta wokalistki faktycznie są coraz większe?

Doda uwielbia odważne stylizacje, które eksponują jej sporych rozmiarów biust. Tym razem zdecydowała się na sukienkę mini z głębokim dekoltem i kuszącym wiązaniem. Do tego dobrała futro i... letnie sandałki na szpilce, co stanowiło połączenie dosyć kuriozalne.  Większość fanów na Instagramie była jednak zachwycona.

Cudnie wyglądasz. Bardzo pasuje do ciebie czerń i fajne są te sznureczki na dekolcie.
Piękna jak zwykle.

Niektóre z komentarzy mogą się jednak Dodzie nie spodobać.

Śliczna, ale te usta wymykają się powoli spod kontroli, niepotrzebnie :(
Wyglądasz jak dmuchana lala!

Usta wokalistki faktycznie są coraz większe? W październiku wyglądały tak:

Doda KAPIF/AKPA

Widzicie różnicę?

WJ

Doda wygląda...