Anna Lewandowska dumna z męża po meczu. Wpis na FB spodoba się... jego mamie. "Łapie plusy u teściowej"

Robert Lewandowski jest obecnie w światowej czołówce piłkarzy, a na środowym meczu po raz kolejny potwierdził swoją pozycję. Dumna z męża Anna Lewandowska zamieściła emocjonalny wpis na Facebooku.
Anna Lewandowska dumna z męża Wpis na FB spodoba się... jego mamie. "Łapie plusy u teściowej" Robert Lewandowski jest obecnie w światowej czołówce piłkarzy. Jego Bayern Monachium idzie jak burza w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W środę pokonał Juventus Turyn, a polski sportowiec przyczynił się do tego, strzelając jedną z czterech bramek. Z trybun kibicowała mu Anna Lewandowska. Dumna żona po spotkaniu zamieściła emocjonalny wpis na Facebooku. Jak to mówi moja teściowa: DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ! - napisała Lewandowska. No cóż, nie od dziś wiadomo, że wsparcie żony to zawsze największa motywacja. Nie ma jak wsparcie żonki - pisali internauci.= Inni żartowali, że Lewandowska wie, jak utrzymywać dobre relacje z teściową: Anna plusy u teściowej łapie - komentowali fani. A my gratulujemy Robertowi Lewandowskiemu i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Robert Lewandowski ma powody do dumy. Bayern Monachium, w którym gra od lat, idzie jak burza w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W środę pokonał Juventus Turyn, a polski sportowiec przyczynił się do tego, strzelając jedną z czterech bramek. Z trybun kibicowała mu Anna Lewandowska, która po zakończonym meczu wyraziła ogromną dumę, pisząc:

Jak to mówi moja teściowa: DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!

Jak to mówi moja Teściowa: DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ!??

Opublikowany przez Anna Lewandowska na  16 marca 2016

Wsparcie żony to zawsze największa motywacja.

Nie ma jak wsparcie żonki - pisali internauci.

Inni żartowali, że Lewandowska wie, jak utrzymywać dobre relacje z teściową:

Anna plusy u teściowej łapie:-).

Lewandowskiemu gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne mecze!

WJ