Warsaw Shore. Ewelina wróciła do Pawła? TE zdjęcia to jasna odpowiedź. Ostre komentarze: Przestałam cię szanować

Ewelina z Warsaw Shore jeszcze niedawno twierdziła, że związek Pawłem Cattaneo należy już do przeszłości. Teraz zamieściła zdjęcie, które temu przeczy. Fani nie są zachwyceni.

Związek Eweliny i Pawła z "Warsaw Shore" przeżywał wzloty i upadki. Para wielokrotnie się rozstawała i wracała do siebie, aż w końcu w styczniu celebrytka ogłosiła ostateczny koniec związku.

Nie jesteśmy już razem, ale nie chcę nic więcej mówić, bo to nic przyjemnego - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Najnowsze zdjęcie wrzucone przez celebrytkę na Instagram przeczy jednak tym słowom. Ewelina pozuje do selfie, a na drugim planie widać Pawła.

??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Sara Oliwia Kubiak (@ewel0na)

Mało? Paweł opublikował jeszcze bardziej jednoznaczną fotografię, którą podpisał:

I słodziak zasnął. Dobranoc. Miłość, para, łóżko.

I słodziak zasnął ???? Dobranoc ??? @ewel0na ?? #goodnight #love #couple #couplegoals #sweet #bed #smile #pawelcattaneo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pawel Cattaneo (@pawelcattaneo_official)

Na profilu Eweliny wybuchła gorąca dyskusja. Wiele osób ostro skrytykowało fakt, że celebrytka dała Pawłowi kolejną szansę.

Lubię cię, ale dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki - pisali internauci.
Lubiłam Cię bardzo ale przestałam Cię szanować po kolejnym powrocie do faceta, który na Ciebie nie zasługuje.
Chyba na tym miłość nie polega. Ewelina jest przepiękna, może mieć każdego, dużo przeżyła i dorosła, a Paweł nie podjął się terapii, bawi się życiem, jest tancerzem w Bad Boysach.

Takie komentarze nie spodobały się Pawłowi, który napisał dosyć emocjonalną odpowiedź.

Osoby publiczne pokazują Wam tylko to, co chcą pokazać i oglądając zdjęcia widzicie tylko rąbek tego, co się dzieje w prawdziwym życiu . Ktoś zarzuci, że jestem osobą publiczną i ma prawo do własnego zdania. Jasne, ok. Ja też mam prawo i czytając komentarze "nie poszedł na terapię " rozp***dala mnie wewnątrz, jak można być tak jeb***ta osobą :) Więcej książek, mniej telewizji koleżanko czy tam kolego.

Krytyczne komentarze nas jednak nie dziwią. W końcu Ewelina sporo przez Pawła przeszła i dużo mu poświęciła: przyjaźń z Małą oraz udział w programie. Po tym jak jej ukochanego wyrzucono z "Warsaw Shore", sama też zdecydowała się odejść, bo - jak mówiła - "miłość jest dla niej najważniejsza".

Kibicujecie tej parze?

WJ