Agnieszka Włodarczyk chwali się okładką. Wyglądałaby świetnie, gdyby nie jeden szczegół. Przyznaje: PRZEGIĘŁAM

Agnieszka Włodarczyk zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie okładkowe z "Urody". Choć prezentuje się świetnie, największą uwagę zwróciły jej obgryzione paznokcie.
Agnieszka Włodarczyk chwali się okładką Wyglądałaby świetnie, gdyby nie jeden szczegół... Agnieszka Włodarczyk wrzuciła na Instagram archiwalne zdjęcie okładkowe z magazynu "Uroda" z 2012 r. Aktorka prezentuje się na nim bardzo ładnie i naturalnie, jednak sama z jednej rzeczy nie jest zadowolona. Naturalna kobieta. Niebieska sukienka, brązowe włosy, brązowe oczy i... piękne, obgryzione paznokcie - napisała gwiazda pod zdjęciem. Jedna z fanek o zły wygląd paznokci Włodarczyk obwiniła grafików. Czyżby przesadzili z Photoshopem? Z pazurkami to przegięli zdecydowanie - stwierdziła internautka. To ja przegięłam z obgryzaniem - odpowiedziała aktorka. Jejku, sorki haha. Myślałam, że tak Cię zrobili, a to Ty nabroiłaś - dodała fanka. Czy naprawdę stan paznokci gwiazdy rzuca się w oczy? Gdyby nie komentarz aktorki, chyba nawet byśmy tego nie zauważyli.

Agnieszka Włodarczyk wrzuciła na Instagram zdjęcie ze swojej sesji dla "Urody" z 2012 r. Aktorka prezentuje się na nim bardzo ładnie i naturalnie, jednak sama z jednej rzeczy nie jest zadowolona. Napisała o tym w komentarzu.

Naturalna kobieta. Niebieska sukienka, brązowe włosy, brązowe oczy i piękne, obgryzione paznokcie.

#photoshoot #photo #magazine #naturalwoman #warsaw #bluedress #brownhair #browneyes #makeup #erykasokolska #ipiękneobgryzionepaznokcie #??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Jedna z fanek o zły wygląd paznokci Włodarczyk obwiniła grafików. Przesadzili z Photoshopem?

Z pazurkami to przegięli zdecydowanie :-).
To ja przegięłam z obgryzaniem - odpowiedziała aktorka.
Jejku, sorki haha. Myślałam, że tak Cię zrobili, a to Ty nabroiłaś.

Faktycznie rzuca się to w oczy? Gdyby nie komentarz aktorki, chyba nawet byśmy tego nie zauważyli ;-)

WJ