Marta Żmuda Trzebiatowska oberwała od Horodyńskiej. Nie wpadlibyśmy, że TO jej się nie spodoba. Nie zgadzamy się!

Marta Żmuda Trzebiatowska została mocno skrytykowana w najnowszym odcinku "Gwiazd na dywaniku".
Żmuda-Trzebiatowska skrytykowana Żmuda-Trzebiatowska oberwała od Horodyńskiej. Marta Żmuda-Trzebiatowska została mocno skrytykowana w najnowszym odcinku "Gwiazd na dywaniku". Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków nie przebierają w słowach, gdy spierają się o kreacje gwiazd w programie "Gwiazdy na dywaniku". Nierzadko mówią coś, czemu zdecydowanie przytakujemy, ale z tą oceną nie możemy się zgodzić. Stylistom nie spodobał się bowiem look, a dokładnie twarz (!!!) Marty Żmudy Trzebiatowskiej na gali rozdania Srebrnych Jabłek "Pani". Marta Żmuda-Trzebiatowska - róż tak jej się spodobał, że nawet jej się odbił na policzkach - stwierdziła Joanna Horodyńska. "Co to za policzki w ogóle, wyglądają jakby ktoś oszalał i jej wpuścił litr hialuronu w każdy polik! Takie wysmażone jajka" - odpowiedział Jacyków. "Albo oliwą oblał. Kto to zrobił, kto to zrobił.. Mam nadzieję, że jej się uda zmienić wizażystkę i to niebawem. Co do kreacji nie mam zarzutów, retro nastrój jest idealny dla Marty" - dodała Horodyńska. "Zgrabna dziewczyna to jest, w co jej nie zapakują to dobrze wygląda" - skonkludował stylista. Cóż, oby tylko w kwestii makijażu nie doradzała jej sama Horodyńska. Pamiętacie jej wpadkę z odcieniem szminki?

Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków nie przebierają w słowach, gdy spierają się o kreacje gwiazd w programie "Gwiazdy na dywaniku". Nierzadko mówią coś, czemu zdecydowanie przytakujemy, ale z tą oceną nie możemy się zgodzić. Stylistom nie spodobał się bowiem look, a dokładnie twarz (!!!) Marty Żmudy Trzebiatowskiej na gali rozdania Srebrnych Jabłek "Pani".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA AKTORKI >>

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska - róż tak jej się spodobał, że nawet jej się odbił na policzkach - stwierdziła Joanna Horodyńska.
Co to za policzki w ogóle, wyglądają jakby ktoś oszalał i jej wpuścił litr hialuronu w każdy polik! Takie wysmażone jajka - odpowiedział Jacyków.
Albo oliwą oblał. Kto to zrobił, kto to zrobił.. Mam nadzieję, że jej się uda zmienić wizażystkę i to niebawem. Co do kreacji nie mam zarzutów, retro nastrój jest idealny dla Marty - dodała Horodyńska.
Zgrabna dziewczyna to jest, w co jej nie zapakują to dobrze wygląda - skonkludował stylista.

Cóż, oby tylko w kwestii makijażu nie doradzała jej sama Horodyńska. Pamiętacie jej wpadkę z odcieniem szminki?

 

Krytyki Marty Żmudy Trzebiatowskiej posłuchacie w najnowszym odcinku "Gwiazd na Dywaniku", który Polsat Cafe wyemituje w środę o 22:30. w piątki o 21:30 i środy o 22:30 w Polsat Cafe.

ZI

Zgadasz się z oceną Horodyńskiej?
Więcej o:
Komentarze (4)
Marta Żmuda Trzebiatowska oberwała od Horodyńskiej. Nie wpadlibyśmy, że TO jej się nie spodoba. Nie zgadzamy się!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Horodyńska i Pa-Jacyków to takie autorytety od mody jak młotkowy od opery.

 • Gość: xyz

  Oceniono 2 razy 2

  Horodyńska to stara lampucera a lustro które ma to ją okłamuje

 • Gość: Silveray

  Oceniono 1 raz 1

  Zabawne, dwie osoby ktorym brakuje stylu i klasy komentuja jak inni sie maja ubierac czy malowac. Marta jest naturalnie piekna i faktycznie nie potrzebuje tony makijazu ale to nie znaczy ze nalezy ja zmieszac z blotem bo go jednak nalozyla. Pan Jacykow powinien sie zastanowic nad swoimi slowami, bo w jego przypadku chyba nie ma ani jednej czesci ciala ktora nie zostala zmieniona lub "poprawiona" przez chirurga plastycznego. A Pani Horodynska powinna od czasu do czasu poczytac o sobie komentarze, to moze sie obudzi... wielka Pani od mody ktorej sloma z butow wychodzi. Ciekawe ze jeszcze nie zdjeli tego programu z anteny, jakos mi sie nie chce wierzyc ze ma duza ogladalnosc przy takich osobach prowadzacych

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 1 raz 1

  Joanna Horodyńska już dawno powinna kupić SOBIE - nowe, duże, porządne lustro i nieustannie się w nim przeglądać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX