Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie w bikini. "Uważałam się za kluskę. Fani: Apetyczna kobieta

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bikini, które opatrzyła interesującym komentarzem.
Kwaśniewska uważała się za kluskę Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bikini, które opatrzyła interesującym komentarzem. Aleksandra Kwaśniewska zamieściła na Instagramie zdjęcie w bikini. Zdziwieni? My też. Córka byłego prezydenta nie należy przecież do osób epatujących nagością, ale w tym przypadku chodziło o coś więcej. Zdjęcie nie jest nowe, a Kwaśniewska pokazała je, by podzielić się pewną refleksją. "Dalece zaskakująca pamiątka z czasów, gdy uważałam się za kluskę, której nie wolno fotografować w bikini. Ku przestrodze podobnym wariatkom. Bądźcie dla siebie łaskawe dziewczęta, ani chybi jest lepiej niż wam się wydaje. Tako rzecze ciocia Ola. Grubcia, klucha, kolubryna" - napisała. Kwaśniewska w bikini prezentuje się świetnie, nic więc dziwnego, że swoje dawne kompleksy wspomina z nutą ironii. Internauci byli zgodni: "Tez chciałabym być taka kluska" - pisali. "Jaka klucha? Prawdziwa, apetyczna kobieta". Świadomość ciała przychodzi jednak z wiekiem, jak napisała jedna z fanek. "Chyba dopiero z wiekiem człowiek zaczyna się akceptować i lubić". "Absolutnie tak. Ideałem by było mieć dwudziestoletnie ciało i świadomość trzydziestolatki, ale może tak jest sprawiedliwie" - odpisała Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła na Instagramie zdjęcie w bikini. Zdziwieni? My też. Córka byłego prezydenta nie należy przecież do osób epatujących nagością, ale w tym przypadku chodziło o coś więcej. Zdjęcie nie jest nowe, a Kwaśniewska pokazała je, by podzielić się pewną refleksją.

Dalece zaskakująca pamiątka z czasów, gdy uważałam się za kluskę, której nie wolno fotografować w bikini. Ku przestrodze podobnym wariatkom. Bądźcie dla siebie łaskawe dziewczęta, ani chybi jest lepiej niż wam się wydaje. Tako rzecze ciocia Ola. Grubcia, klucha, kolubryna - napisała.

Kwaśniewska w bikini prezentuje się świetnie, nic więc dziwnego, że swoje dawne kompleksy wspomina z nutą ironii. Internauci byli zgodni:

Tez chciałabym być taka kluska - pisali.
Jaka klucha? Prawdziwa, apetyczna kobieta.

Świadomość ciała przychodzi jednak z wiekiem, jak napisała jedna z fanek.

Chyba dopiero z wiekiem człowiek zaczyna się akceptować i lubić.
Absolutnie tak. Ideałem by było mieć dwudziestoletnie ciało i świadomość trzydziestolatki, ale może tak jest sprawiedliwie - odpisała Kwaśniewska.

Czemu Kwaśniewska zawdzięcza tak świetną figurę? Obejrzyjcie wideo.

WJ