Kinga Rusin i Iga Lis na spacerze. "Pasujące stroje". Internauci zachwyceni. "Jak siostry!"

Kinga Rusin wrzuciła na Instagram zdjęcie z córką. Obie wyglądały tak promiennie, że komentarz jednego z internautów - "wyglądacie jak siostry" - w ogóle nas nie dziwi.
Kinga Rusin i Iga Lis na spacerze Internauci zachwyceni. "Jak siostry!" Iga Lis na dobre rozpoczęła karierę modelki i choć ma coraz więcej zajęć, nie brakuje jej czasu dla rodziny. Dziewczyna często wrzuca na Instagram wspólne zdjęcia z rodzicami, a i oni nie pozostają jej dłużni. Tym razem wspólną fotografią pochwaliła się w sieci mama Igi. Co ciekawe, zdjęcie zostało zrobione przez paparazzi, którzy spotkali Kingę Rusin z córką na spacerze. Zdjęcie zachwyciło fanów, którzy prześcigali się w komplementowaniu obu pań. "Wyglądacie jak siostry" - pisali internauci. "Wspaniale! Córka jest do pani bardzo podobna. Obie piękne!" - czytamy w kolejnych komentarzach.

Iga Lis na dobre rozpoczęła karierę modelki, jednak choć ma coraz więcej zajęć, nie brakuje jej czasu dla rodziny. Dziewczyna często wrzuca na Instagram wspólne zdjęcia z rodzicami, a i oni nie pozostają jej dłużni. Tym razem wspólną fotografią pochwaliła się w sieci. Co ciekawe, zdjęcie zostało zrobione przez paparazzi, którzy spotkali Rusin z córką na spacerze.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Zdjęcie Rusin z córką zachwyciło fanów, którzy prześcigali się w komplementowaniu obu.

Jak siostry!
Wspaniale.
Bardzo do pani podobna.

Komentarz dodała także bohaterka zdjęcia, czyli Iga Lis. Jaki? Jak to mówią, obraz znaczy więcej niż tysiąc słów, więc bez trudu odczytujemy, co miał przekazać światu emotikon serca.

 

ZI