Rozalia Mancewicz skompletowała już wyprawkę dla dziecka. Pochwaliła się nią w nowej sesji. Wygląda przepięknie!

Rozalia Mancewicz za kilka tygodni zostanie mamą. W najnowszym wywiadzie wyznała, że świetnie znosi ciążę i na jednym dziecku nie poprzestanie.

Rozalia Mancewicz dopina ostatnie przygotowania do narodzin swojego pierwszego dziecka. Była Miss skompletowała już wyprawkę, którą chwali się w najnowszej sesji zdjęciowej. Przyszła mama wygląda promiennie!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Narodziny potomka napawają Mancewicz ogromną radością o czym opowiedziała w wywiadzie z "Twoim Imperium".

Myślę, że to odpowiedni moment, by moja rodzina się powiększyła. Pierwsze dziecko chciałam mieć przed trzydziestką i udało mi się zrealizować plan. Umówiłam się z mężem, że jeśli pierwsza będzie dziewczynka to ja wybiorę imię, a jeśli chłopiec to on. Zgodnie z umową decyzja należy teraz do niego.

Była Miss wyznała, że zaskakująco dobrze znosi ciążę. Choć trafiło się kilka gorszych dni, jej samopoczucie było przez większość czasu dobre, zarówno to fizyczne jak i psychiczne. Dodatkowe kilogramy? Ta kwestia nie spędza jej snu z powiek.

Jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Nie mam obsesji na punkcie ważenia się i liczenia kilogramów, ale w sumie przybyło mi tylko kilka. Ogólnie nie narzekam.

 

Rozalia Mancewicz Mat. prasowe

Mancewicz planuje poród siłami natury, a dziecko zamierza jak najdłużej karmić piersią - "dla zdrowia i własnej wygody". 28-latka wyznała też, że bardzo chciałaby, aby mąż był obecny na sali porodowej. Co on na to?

 

Mąż bardzo chce być przy mnie podczas porodu. Ale mnie również zależało na jego obecności, cieszę się więc, że to zaproponował. Mam nadzieję, że nie zemdleje.

Mancewicz, która pochodzi z wielodzietnej rodziny nie wyobraża sobie, że jej dziecko miałoby być jedynakiem. Podobnego zdania jest jej mąż. Ile dzieci planują?

Chciałabym mieć całą gromadkę! A mówiąc serio: mąż nalega na trójkę, a ja się z nim zgadzam. Oboje pochodzimy z wielodzietnych rodzin. Ja mam troje rodzeństwa, a on dwoje. Zawsze było nam wesoło, nic zatem dziwnego, że sami tez chcielibyśmy stworzyć liczną rodzinę.

Macie wątpliwości, że ciąża służy Mancewicz? To zobaczcie jej zdjęcia z sesji dla firmy Caramella.

WJ

Więcej o:
Komentarze (6)
Rozalia Mancewicz skompletowała już wyprawkę dla dziecka. Pochwaliła się nią w nowej sesji. Wygląda przepięknie!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Sesja zrobiona meblom?

 • Gość: Wojtek

  0

  Marcin jeśli przetniesz pempowine będziesz prawdziwym facetem.Moja żona 8 lat temu rodziła miała cesarkę czekałem do końca za drzwiami aż przynieśli małą z kawałkiem pempowiny do przecięcia.SUPER uczucie

 • Gość: zyga

  0

  Na zdjęciu nr. 5 wygląda na to że już po urodzinach.

 • Gość: Olik

  0

  uwielbiam jak pokazuja te przeslodkie czysciutkie, bielutkie pokoiki z rzeczami, ktore potem sa niepotrzebne (noworodek i poduszka? kolderka?), mebelki, kocyki, przewijaczki, ktore potem dziecko potraktuje swoja fizjologia...:) a juz na pewno bobas zapamieta na zawsze kolor scian w swoim slicznym pokoiku. Kryptoreklama jakiej marki meblowej tu?

 • Gość: Amke

  Oceniono 2 razy -2

  Zdrowia dla dziecka i mamy, życzę im bardzo dobrze, ale ta sesja... tak sztuczna, że aż ciężko patrzeć... Nie można było jakoś naturalniej, naprawdę? Taka piękna dziewczyna...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX