Eurowizja 2016. Fani Margaret nie pogodzili się z jej porażką, a ona? W KOŃCU komentuje. Zaskakująco

Margaret do tej pory nie komentowała burzy medialnej wokół wygranej Michała Szpaka w preselekcjach do Eurowizji. Wokalistka w końcu zabrała głos i zrobiła to z klasą.

Nie milkną echa zaskakującego werdyktu widzów w polskich preselekcjach do Eurowizji. Wbrew oczekiwaniom wygrał Michał Szpak, a niezadowoleni fani Margaret nie godzą się z porażką idolki. Stworzyli nawet petycję, wnioskując o zmianę werdyktu. Wokalistka po raz pierwszy odniosła się do sprawy w "Twoim Imperium". W przeciwieństwie do Edyty Górniak, która po porażce w lekceważących słowach odniosła się do Szpaka, Margaret postawiła na dyplomację.

Zachowanie fanów jest bardzo miłe, ale nie chciałabym komentować sprawy, bo to byłoby niezręczne - powiedziała.

Sam Szpak petycji nie skomentował. Odniósł się natomiast do oskarżeń o plagiat, które pojawiły się krótko po jego zwycięstwie. Zarzuty skwitował krótko i dosadnie.

Jak donoszą fani tych niezadowolonych, Szpak trzyma sztamę z Putinem, bo przecież słuchamy tej samej splagiatowanej muzy. Haha. Umarłem. Dziękuję fanom za zrobienie mi dnia - napisał na Facebooku.

Tymczasem w sieci zadebiutował teledysk do "Colour Of Your Life", który póki co zbiera same pozytywne recenzje.

WJ

Więcej o:
Komentarze (4)
Eurowizja 2016. Fani Margaret nie pogodzili się z jej porażką, a ona? W KOŃCU komentuje. Zaskakująco
Zaloguj się
 • Gość: AAA

  Oceniono 8 razy 4

  zachowanie fanów jest bardzo miłe????? ten cyrk gimnazjalistów nazywa "miłym zachowaniem"??? czyli SAMA jest mentalna gimnazjalistką:((( traci wszystkie punkty za taką postawę:((((

 • Gość: m.

  Oceniono 10 razy 4

  też mi klasa! Klasę to by pokazała gdyby powiedziała, że z całego serca życzy Szpakowi wygranej, że trzyma za niego kciuki i apeluje do swoich fanów o wsparcie naszego reprezentanta na eurowizję, a tak to zwykła odpowiedź niedojrzałej gimnazjalistki - niezręcznie jej komentować? a cóż jest niezręcznego w tym, że ewidentnie przegrała, zdobywając 24%głosów, podczas gdy zwycięzca zdobył 36%! Niezręczne i żenujące jest jej milczenie i fakt, że pozwala robić atmosferę jakiejś nieczystej wygranej szpaka, który wygrał zdecydowaną przewagą głosów. To, że ani margaret, ani górniak nie potrafią tego przyjąć świadczy,że są godnymi pożałowania, małymi, zawistnymi babami, a nie artystkami. Szkoda bo ceniłam talent E.Górniak i nawet lubiłam Margaret, teraz pogardzam nimi i nie będę miała o nich już dobrego zdania.

 • Gość: Nonna

  Oceniono 5 razy 1

  Tak to jest jak ktoś (Górniak, Margaret) uważa siebie za bóstwo. A tu przychodzi sobie skromny Szpaczek, który ujął wielu swoim świetnym wykonaniem magicznej piosenki. Górniak stała i wydzierała się okropnie, wykrzywiając gębę, a Margaret myślała, że pokaże majtki, jak Doda i ona NUMBER ONE. Wstyd.

 • woal

  Oceniono 8 razy 0

  niezręczna to jest jej wypowiedź !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX